Kabaret Moralnego Niepokoju w Teatrze Wielkim

kmp16 października o 18:30 i 20 w Teatrze Wielkim wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju z programem „Jerzyk dzisiaj nie pije”. Spektakl jest typowym dla warszawskiej grupy zbiorem skeczy i piosenek, które tworzą panoramę współczesnej Polski i Polaków.

Wśród nich znajdują się niewątpliwe hity jak „Palenie” – rozmowa dwóch właścicieli psów, która obiera nieoczekiwany obrót, „Odrabianie lekcji” – coś co przeżył każdy z nas jako dziecko lub rodzic oraz tytułowy „Jerzyk dzisiaj nie pije” – swoisty poradnik, co ma zrobić biedny mąż, gdy na imieninach żona zabrania mu się napić się z kumplami. To obowiązkowy prześmiewczy tutorial dla wszystkich panów, zwierający porady jak wybrnąć z kłopotów małżeńskich. Inteligentne aluzje, dowcipne puenty, rozśmieszające do łez teksty – to wszystko znajdziecie w nowym programie Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Co więcej, spektakl jest na tyle kulturalny (jedno nieładne słowo na prawie dwie godziny programu), że można przyjść z dziećmi. Warto zobaczyć najnowszy spektakl Kabaretu Moralnego Niepokoju z jeszcze jednego powodu – jego twórcy nie będą w przyszłości ani młodsi ani chudsi niż teraz. Grupie towarzyszą na scenie żywi muzycy, czyli zespół „Gwiazda z zagranicy”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *