IMG_1325Kabaret Hrabi powstał pewnej zimy 2002 roku. Formację kabaretu tworzą Dariusz Kamys , Joanna Kołaczkowska , Tomasz Majer  i Łukasz Pietsch. Prawie dziesięć lat tradycji rozśmieszania w dziewięciu świetnych programach. Na przestrzeni lat mogliśmy ich zobaczyć  m.in. w programie Terapia, Hrabi i Dracula, Kobieta i mężczyzna, Syf i Malaria, Savoir-vivrePienia i Jęki

W poniedziałek, 18 czerwca, odwiedzili Łódź. Na deskach Teatru V6 wystąpili z programem Co jest śmieszne. Artyści w charakterystyczny dla siebie sposób poddali analizie to co najbardziej bawi publiczność. Był więc skecz o lekarzu i łopatologicznym sposobie radzenia z problemem braku śmiechu. Było skecz o blondynce, dresiarzu, pijaku i geju. Były monologi niezadowolonej żony, śpiewne erotyki i pieśni biesiadne. Były  głupie miny i śmieszne gesty, ale też  niespodziewane zwroty akcji, rozmowy  Prawdą w Oko o sprawach kwaśnych i trudnych. Specjalnie na występ przyjechało też dwóch gości przez całe życie zajmujący się zupełnie niczym. Całość zwieńczyła bitwa na poduszki między artystami i publicznością. Na docenienie również zasługuje ważna rola pana PSZCZOŁY krzątającego się w głębi sceny…brawo za ubiór!  

joomplu:38158

No i co w efekcie okazało się śmieszne…dla mnie wszystko co zobaczyłam tego wieczoru. Obiektywizmu tu nie będzie za grosz. Każdy skecz kabaretu Hrabi doprowadza mnie do łez (tych ze śmiechu oczywiście). Na szczęście lata pracy na scenie nie sprawiły, że członkowie tej grupy stali się niedostępni dla swoich fanów. Po prawie dwugodzinnym występie znaleźli  czas na wspólne zdjęcia i autografy. Życzę więc artystom kolejnych udanych programów. Kabaret ten w pełni zasługuje na swoją nazwę. Tak trzymać i czekamy na więcej! Zapraszam do obejrzenia fotorelacji.   

Zobacz także:

–  Kabaret Hrabi w Śródmiejskim Forum Kultury (foto)

Jurki w ŚFK (foto)

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lodz_-_geschichten_20150618_1293833380
Ł4K: Rewolucji 17, wspomnienia Aurelii (foto)
_MG_8638
Stand Up bez cenzury w Scenografii (foto)
Ludowa historia Polski w Teatrze Nowym (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*