DSCF692628 lutego na łódzkiej scenie Piwnicy Artystycznej- Przechowalnia zaprezentowała się grupa kabaretowa Czesuaf  z Poznania. Kabaret powstał w roku 2002, od tego czasu na ich koncie zgromadziło się sporo nagród, m.in.: II Nagrody na przeglądach PAKA 2007 i 2009.

W skład grupy wchodzi trzech mężczyzn występujących na scenie, tj.: Tomek Nowaczyk- założyciel Czesuafa i autor większości tekstów, Wojtek Kowalczyk, Maciek Morze oraz odpowiedzialny za oprawę techniczną- Przemek „Dzięcioł” Dzięgiel.

Jak panowie sami o sobie mówią, mają „wręcz ułańską fantazję z niemałym doświadczeniem scenicznym zdobywanym od kilku lat podczas występów w całej Polsce.” Tym razem do Łodzi grupa przyjechała z „Programem na życzenie”. Wybrana z publiczności kobieta zdecydowała w imieniu publiczności, jaki program ma być odegrany tego wieczoru.

Program kabaretu Czesuaf to ponad godzinna zabawa przy skeczach i piosenkach opartych na nietuzinkowym, inteligentnym dowcipie, pozbawionym nudnych już tendencji politycznych.  Kabaret ten naprawdę umiejętnie łączy  humor społeczno- obyczajowy ze sporą dawką absurdu. Ta mieszanka jest znakomicie przyjmowana przez widownię zarówno w małych, kameralnych salach, jak i podczas imprez firmowych oraz widowisk plenerowych. Faktycznie, łódzka publiczność była zadowolona, artyści bisowali dwa razy.

Zobacz także:

Juwenalia PŁ 2011 – Kabareton (foto)

25-lecie Cezarego Pazury w Atlas Arena (foto)

Kabaret Czesuaf w Przechowalni (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Międzynarodowy Dzień Teatru 2018 (foto)
IMG_1317
Letnia Scena 2014: W imię ojca i syna (foto)
Teatr_Wielki_w_Lodzi_final_Czlowieka_z_Manufaktury_24_wr-1
Wyniki konkursu Człowiek z Manufaktury

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*