Kabaret Chyba w Przechowalni

PLAKAT_chybaJuż 30 września o  20:00 w Przechowalni  wystąpi Kabaret Chyba w najnowszym programie „Chyba sobie żarty robi!”.

To tegoroczny program kabaretu, w którym będzie można zobaczyć słynnego już „Organistę” czy powrót na polskie sceny powolnego Pana Maczaka oraz oczywiście nowe skecze i piosenki!  Dlaczego warto przyjść? Za rekomendację niech służy fakt, że tylko w ciągu ostatnich dwóch miesięcy najnowsze skecze kabaretu Chyba na Youtube obejrzało łącznie ponad 1.500.000 osób! Ale pamiętajcie: kabaret najlepszy jest na żywo!

*Kabaret Chyba to najzdolniejsza grupa młodego pokolenia. Zwycięzca najważniejszych nagród na wszystkich kabaretowych festiwalach w Polsce.. Od tamtej pory jest znany i ceniony zarówno przez publiczność jak i kabaretowe środowisko.  Od lat występuje w TVP2 i Polsacie.

Od stycznia 2016 kabaret tworzy trzech utalentowanych artystów: Piotr Gumulec, Jakuba Krzak i Krzysiek Wilkosz. Ale Kabaret Chyba to nie tylko świetni aktorzy, a także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji (czyli to, co publiczność lubi najbardziej). To także olbrzymie doświadczenie nabyte dzięki licznym występom z gwiazdami polskiej sceny kabaretowej – choćby udział w największej trasie koncertowej Polskiej Nocy Kabaretowej wraz Kabaretem Moralnego Niepokoju i Paranienormalnymi.

Co?: Kabaret Chyba w programie „Chyba sobie żarty robi”.
Kiedy?: 30 września (pt.), godz. 20:00
Gdzie?: Przechowalnia,
Bilety: w przedsprzedaży 20zł./ w dzień koncertu 30zł
do nabycia w klubie oraz na www.biletynakabarety.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *