PLAKAT_chybaJuż 13 stycznia o 20 w Przechowalni wystąpi Kabaret Chyba w programie „Narwani z Kontekstu”. Bilety: w przedsprzedaży 20 zł / w dzień koncertu 30 zł do nabycia w klubie Ł.P.A. Przechowalnia oraz na http://biletynakabarety.pl/?q=narwani.

Kabaret Chyba to najzdolniejsza grupa młodego pokolenia. Zwycięzca najważniejszych nagród na wszystkich kabaretowych festiwalach w Polsce.. Od tamtej pory jest znany i ceniony zarówno przez publiczność jak i kabaretowe środowisko. Od lat występuje w TVP2 i Polsacie.

Od stycznia 2016 kabaret tworzy trzech utalentowanych artystów: Piotr Gumulec, Jakuba Krzak i Krzysiek Wilkosz. Ale Kabaret Chyba to nie tylko świetni aktorzy, a także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji (czyli to, co publiczność lubi najbardziej). To także olbrzymie doświadczenie nabyte dzięki licznym występom z gwiazdami polskiej sceny kabaretowej – choćby udział w największej trasie koncertowej Polskiej Nocy Kabaretowej wraz Kabaretem Moralnego Niepokoju i Paranienormalnymi.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
dziatwa2014
Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dziecięcych Dziatwa 2014
kmn
Kabaret Moralnego Niepokoju w Teatrze Muzycznym
polskaliga
Polska Liga Stand-upu w Teatrze Rozrywki Lutnia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*