kkkW czwartek, 4 grudnia o godz. 20 w Owocach i Warzywach wystąpią K. oraz Evvolves. Wstęp jest bezpłatny.

K. – Zwany tajemniczym, jednoosobowy projekt z Łodzi oscylujący w okolicy mrocznego ambientu. Wydaje swoją muzykę od 2007 roku. Jego drugi album, wydany w zeszłym roku dla BDTA był nominowany do Łódzkiej Płyty Roku, gdzie zachwycał się nim m.in. Bartek Chaciński. Występował też na LDZ Music Festival obok RSS B0YS, Syny czy Gaap Kvlt jako połowa noise’owego duetu JHS137.9. Na żywo gra pół-improwizowaną muzykę na syntezatorach i efektach.

EVVOLVES – Kwartet z Warszawy powstały w 2013 roku. Grają efemeryczny rozmyty pop dla fanów Burzum i hałaśliwe, zawiesiste, smutne piosenki o wakacjach, wilkach i wchodzeniu w dorosłość. Mają nietypową sekcją rytmiczną – automat perkusyjnym grany 'ręcznie’ i gitarę barytonową zamiast normalnego basu. W lipcu 2014 nakładem Jasienia ukazał się ich debiutancki album „Hang”, doceniony m.in. przez We Are From Poland, M/I Magazine czy Blize. Regularnie grają koncerty po Polsce i Europie z takimi składami jak The Sweet Release Of Death i Złota Jesień.

Na koncercie premiery będą miały kasety K. „No longer trust these eyes of mine” (C40, 40 sztuk) i Bibi „Poemat o dorastaniu” (C62, 33 sztuki). Wydane przez założony w czerwcu 2014 roku label Jasień skupiający się na wydawaniu niszowej, ciekawej muzyki w małych nakładach – od eksperymentalnej elektroniki po zwiewny twee pop. Na koncercie będzie można też kupić płyty i kasety Evvolves, Totemów i Harry & The Callahans.

/fot. mat.prom.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
depeche_mode_zagrali_w_odzi_foto_20100211_1683921410
Koncerty w Łodzi – luty 2018
sedes
Sedes i Prawda w Krańcoofce
Trio Damasiewicz / Cywiński / Pęczek w City Bum Bum

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*