W piątek 10 lipca w kinie sieci Multikino w Łodzi odbędą się pierwsze seanse filmowe. Przyjemny i bezproblemowy udział w projekcji filmów zapewni przygotowane zaplecze sanitarne. Widzowie będą mogli zobaczyć na wielkim ekranie premiery filmowe, produkcje, które były w repertuarze na początku 2020 roku oraz hity ostatnich lat.

10 lipca działalność wznawiają kolejne kina sieci Multikino. Widzowie, którzy udadzą się na seans filmowy w pierwszy weekend po otwarciu kina będą mogli wybierać filmy z szerokiego repertuaru.

Do ponownego otwarcia naszych kin podeszliśmy ze spokojem i uruchamiamy je stopniowo. Mając na względzie bezpieczeństwo i komfort naszych pracowników oraz widzów w sieci Multikino wdrożyliśmy rządowe wytyczne dotyczące funkcjonowania kin po otwarciu – tłumaczy Paweł Świst, Prezes Zarządu Multikino S.A.

We foyer kin sieci Multikino oraz w toaletach ulokowano stacje do dezynfekcji rąk, a obsługa multipleksów została wyposażona w przyłbice. Każde Multikino posiada specjalne oznakowania graficzne ułatwiające zachowanie dystansu między klientami w kolejkach do kas oraz materiały informacyjne przypominające o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa i higieny. W toaletach, które są na bieżąco sprzątane, znajdują się instrukcje dla klientów dotyczące prawidłowego mycia rąk. Ponadto w salach kinowych regularnie dezynfekujemy punkty częstego styku, jak klamki, podłokietniki i poręcze.

Zgodnie z rządowymi wytycznymi widzowie na terenie kina powinni mieć zasłonięte maseczką lub przyłbicą usta i nos. Nasi klienci kupujący w kasach bilety mogą płacić za nie bezgotówkowo kartą płatniczą, Blikiem i telefonem bądź nabyć je online poprzez stronę www.multikino.pl lub przy użyciu bezpłatnej aplikacji mobilnej Multikina – wyjaśnia Paweł Świst.

W salach kinowych widzowie są proszeni o zajmowanie miejsca wskazanego na bilecie z zachowaniem bezpiecznego odstępu. Obowiązek zachowania wolnego miejsca między osobami nie dotyczy opiekuna z dzieckiem poniżej 13 roku życia, opiekuna osoby niepełnosprawnej oraz osób z jednego gospodarstwa domowego.

Po zakończonym seansie klienci opuszający salę kinową powinni postępować zgodnie z informacjami, które przekażą pracownicy kina lub stosować się do oznaczeń.

Cieszymy się, że 10 lipca otwieramy kolejne kina sieci Multikino, a widzowie w komfortowych warunkach obejrzą premiery filmowe oraz będą mogli uczestniczyć w seansach najważniejszych premier z początku 2020 roku – dodaje Paweł Świst.

Od 10 lipca w łódzkim Multikinie będzie można zobaczyć premierowo muzyczną produkcję „Na topie” oraz film obyczajowy #tuiteraz. Ponadto w weekend odbędą się pokazy romansu „Coś się kończy, coś zaczyna”, thrillera „Niewidzialny człowiek” i nagrodzonego Oscaramia „Parasite”. W repertuarze znajdą się również produkcje, które na krótko zagościły na wielkim ekranie na początku 2020 roku, jak thriller „Sala samobójców. Hejter” czy „Dżentelmeni” w reżyserii Guya Ritchiego. Widzowie będą mogli zobaczyć również wielkie filmowe hity: „Interstellar” Christophera Nolana, „Narodziny gwiazdy” z Lady Gagą i Bradleyem Cooperem w rolach głównych oraz horror „To”.

Natomiast już 14 i 23 lipca Multikino pokaże bestsellerowy koncert „André Rieu, czyli 70 lat młodości”. Zawiera on najważniejsze muzyczne momenty z dotychczasowej kariery artysty.

Multikino nie zapomniało o najmłodszych kinomanach. Na wielki ekran powrócą animacje „Naprzód”, „Gang zwierzaków” i „Urwis”. W weekendowym repertuarze znajdzie się również film familijny „Czworo dzieci i coś”, a w ramach Poranków filmowych Multikino pokaże nowe odcinkami „Psiego Patrolu”.

W łódzkim Multikinie obowiązuje jeden typ biletu dla wszystkich klientów. Podstawowe ceny biletów w tygodniu wynoszą 14,90 zł, a w weekend (piątek-niedziela) 17,90 zł. Bilety na premierowe seanse od 10 lipca można nabyć w kasach kin sieci Multikino, a już dziś są dostępne na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Przeglad-Echa-Katynia-6-promo
6. Przegląd Filmowy Echa Katynia
Weekend z Millennium DOCS Against Gravity
localfair
Local Fair Trade Film Festival

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*