juwenaliaplJuwenalia Politechniki Łódzkiej w tym roku odbędą się 2 i 3 czerwca, pod hasłem „Polibuda ponad wszystko, Juwenalia w rytmie disco!”. Nieco wcześniej będziemy bawić się na Uniwersytecie Łódzkim. 19 i 20 maja wystąpią tam m.in. Gooral, After Party, Power Play i Jamal.

Juwenalia Łódzkie tradycyjnie rozpoczniemy od Pochodu Juwenaliowego ulicą Piotrkowską oraz przekazania studentom kluczy do bram miasta, odbędzie się to w czwartek 11 maja. Tydzień Juwenaliowy na Politechnice Łódzkiej rozpoczynamy w poniedziałek 29 maja od warsztatów edukacyjnych dla studentów. We wtorek odbędzie się znany wszystkim „bieg na orientację”, zaś w środę „zmagania wydziałów” i tak oto sportowym krokiem wchodzimy w juwenaliowy piątek, który zaczynamy „pochodem i scenkami juwenaliowymi” przygotowanymi przez mieszkańców każdego Domu Studenta na Osiedlu Akademickim PŁ.

Już 1 czerwca, w czwartek odbędą się klubowe Juwenalia, gdzie studenci, będą mogli zrobić małą rozgrzewkę przed Juwenaliowym weekendem. 2 i 3 czerwca to czas, na który czekają nie tylko studenci. W ten juwenaliowy weekend odbędą się koncerty podczas których wystąpią m.in: Dwa Sławy, Defis i Lej mi pół!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Mexyk i TRT w TU
Soundedit ’22 – Film, alternatywa, elektronika
O.S.T.R. w Wytwórni

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*