akurat_051Sobota na Juwenaliach Uniwersytetu Łódzkiego tradycyjnie należy do rocka. Na scenie zaprezentowały się: Death Denied, Ocean, Akurat, Piersi i Dirt Track.

 
O 18:30 rozpoczął się koncert studentów mieszkających na Lumumbowie, czyli Death Denied. Chłopaki pokazali kawał ostrego, gitarowego grania. Mieli dość dobry kontakt z publicznością, wśród której zapewne nie brakowało ich znajomych z DS-u. Po kilkudziesięciu minutach zeszli ze sceny i powrócili do juwenaliowego świętowania.


 

Kolejną kapelą, którą można było wysłuchać w sobotę był Ocean. Muzycy dość długo stroili się, jednak gdy już zaczęli grać pokazali, iż są jedną z ciekawszych grup na polskim rynku muzycznym. Rytmiczne brzmienie, niezły wokal Macieja Wasio powoli rozgrzewały łódzką publiczność.

O 21:30 rozpoczął się koncert Akurat. Kapela z Bielska-Białej tradycyjnie już porwała publiczność pozytywnym brzmieniem. Muzycy zaprezentowali kawałki z ostatniej płyty pt. „Człowiek”, aczkolwiek nie mogło zabraknąć największych hitów, takich jak „Hahahaczyk”, „Droga długa jest” czy „Piekarnik”.

Po przerwie związanej ze świętowaniem 65-lecia Uniwersytetu Łódzkiego na scenie pojawiła się kolejna gwiazda wieczoru – zespół Piersi. Kapela Pawła Kukiza zakończyła grać grubo po godzinie pierwszej w nocy.

To jednak nie wszystko, ponieważ po Kukizie rozpoczął się występ ostatniego zespołu – Dirty Track. Tomasz Karolak z bandem zaprezentowali covery znane m. in. z serialu 39 i pół.

DEATH DENIEDDEATH DENIED DEATH DENIED DEATH DENIED
DEATH DENIEDDEATH DENIED DEATH DENIED DEATH DENIED
DEATH DENIEDDEATH DENIED DEATH DENIED DEATH DENIED
DEATH DENIED Ocean Ocean
OceanOcean OceanOcean Ocean
OceanOcean Ocean Ocean
OceanAkurat Akurat Akurat
Akurat Akurat Akurat
Akurat Akurat Akurat
Akurat Piersi Piersi
Piersi Piersi Piersi
Piersi Piersi Piersi
Piersi Piersi Dirty Track
Dirty Track Dirty Track Dirty Track
Dirty Track Dirty Track Dirty Track
Dirty Track Dirty Track

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Snakes Snakes Snakes i The Porcupine Slippers w Willi (foto)
S7303543
Rock for Trinity – relacja
DSC_0047_081
Rock Nocą – 1 eliminacje (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*