IMG_4863Tegoroczne Juwenalia Politechniki Łódzkiej dobiegły końca. W sobotę, 16 maja na placu juwenaliowym na kampusie PŁ o 20 rozpoczęły się koncerty dla studentów. Mimo nieco gorszej pogody niż pierwszego dnia, studenci dzielnie wrócili na kampus, aby wspólnie świętować swoje studenckie święto, będące ostatnią szansą na rozrywkę przed zbliżającą się sesją letnią.

Pierwszy na scenie pojawił się miejscowy rockowy zespół Sabotage. Tuż po nich wystąpiła pabianicka grupa RKZ Sound. Tuż po ich występie pod sceną zaczęło się gromadzić coraz więcej studentów. Frekwencja nie była już tak pokaźna jak pierwszego dnia, gdy wszyscy byli jeszcze w pełni sił do całonocnej imprezy, jednak mimo to publika wciąż była duża. Jako trzeci na scenie pojawił się zespół grająca rock alternatywny Lipali. Na scenie pojawili się również: weteran łódzkich juwenaliów raper Eldo, skład grający muzykę z pogranicza rocka, reggae oraz alternatywy Power of Trinity, a na deser zespół disco polo Cliver, przy których piosenkach studenci tańczyli na całym kampusie Politechniki Łódzkiej.

W międzyczasie odbyły się również wybory Miss Mokrego Podkoszulka, w których przed kilkutysięczną studencką publicznością wystąpiły dziewczyny, walczące swoimi wdziękami o pierwsze miejsce. Ostatecznie zwyciężyła kandydatka z numerem 2.

Kolejne Juwenalia Politechniki Łódzkiej już za rok. Dla tych, dla których dwa dni nieprzerwanej imprezy to wciąż za mało, za dwa tygodnie czekają Juwenalia Uniwersytetu Łódzkiego, które odbędą się na Lumumbowie.

/fot. Marcin Bałczewski

/for. M. Bednarek www.koncerty.xx.pl

Zobacz także:

Juwenalia PŁ 2015 – dzień pierwszy (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
hh_arena_4
Hip Hop Arena w Łodzi (foto)
IMG_3237
Tune w Domu Literatury (foto)
22022013_252
Souldust i Spaces Faces w Iron Horse (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*