07062013_255Nietypowo, bo w piątek, przed koncertami, a nie jak zazwyczaj dzień wcześniej, na Juwenaliach Politechniki Łódzkiej zorganizowano kabareton. Wystąpili w nim kolejno: Kabaret Czwarta Fala, Kabaret 44 200 oraz Kabaret Nowaki.

Jako pierwsi, po godz. 19, na scenie pojawili się młodzi kabareciarze z Kielc ze swoim programem Aktywizacja zawodowa obszarów patologiczno – dresiarskich. Kabaret Czwarta Fala w kilku dłuższych skeczach przedstawił codziennie, polskie problemy m.in. związane z brakiem pracy czy wyjazdem na wycieczkę. Porównano Polaków i Niemców, a także zastanowiono się co by było, gdyby w serialu o ojcu Mateuszu pojawił się Bogusław Linda.

joomplu:56250

Jako drudzy na juwenaliowej scenie pojawili się przedstawiciele Rybnika – Kabaret 44 200, w którego skład weszli prowadzący tegoroczny kabareton. Tym razem mieliśmy do czynienia z wieloma krótkimi scenkami, wśród których na pewno warto było zapamiętać wystąpienie przyszłego kandydata na prezydenta Łodzi.

joomplu:56240

Na zakończenie – gwiazda wieczoru, czyli Kabaret Nowaki z Zielonej Góry. Adrianna Borek, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg zaprezentowali sporo znanych i lubianych dowcipów, w tym m.in. o napadzie na bank, zwykłym dniu w USA, wynajmowaniu pokoju przez studentów czy też opowiadających o różnicach męsko-damskich, także w toalecie.

joomplu:56215

Zobacz także:


Koncerty UŁ – 2 dzień Koncerty UŁ – 1 dzień Juwenalia – pochód studentów

Juwenalia UŁ – Fire Show
Koncerty PŁ – 2 dzień Koncerty PŁ – 1 dzień Miss Mokrego Podkoszulka
Juwenalia PWSFTviT Mecz Polibuda – Uniwerek Kabareton

Zmagania Wydziałów Projekt P.I.W.O. Koncerty UŁ – 2 dzień

Koncerty UŁ – 1 dzień Flash Mob – Makarena Pochód Studentów
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
teatrarlekin
Bunt aktorów Teatru Arlekin
Czlowiek_z_Manufaktury
Człowiek z Manufaktury – informacje
chorea
Chorea nie zrobi spektaklu o Kantorze (wideo)
1 Komentarz
  • 23 lipca 2013 at 12:07

    zapewne bylo bardzo zabawnie. pozdrawiam

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*