DSC00127

Wtorek na Juwenaliach 2012 Politechniki Łódzkiej minął w sportowej atmosferze. Studenci oraz pracownicy naukowi rywalizowali ze sobą podczas corocznej imprezy – Zmagania Wydziałów.

Studenci mieli okazję zmierzyć się w siedmiu różnorodnych konkurencjach: wyścigu na nartach, siatkówce, tratwie na balach, łucznictwie. Mogli także spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej oraz na dmuchanej platformie czyli bungee run, do tego zapowiadana niespodzianka, czyli walka gladiatorów.

Zapału Żaków nie zgasił nawet padający deszcz. Dzień pełen emocji i wrażeń, rywalizacja połączona ze świetną zabawą. Jedną z głównych atrakcji był Wyścig Mydelniczek, w którym uczestnicy mogli wykazać się swoją inwencją twórczą, konstruując niesamowite pojazdy, które miały nie tylko osiągać zawrotne prędkości, ale również zaskakiwać pomysłowością.

joomplu:36416

Drużyny które zajęły trzy pierwsze miejsca w poszczególnych konkurencjach dostały nagrody w postaci koszulek Juwenaliowych oraz medali. Był to dzień poświęcony zmaganiom sportowym. Dużo emocji, sportowej rywalizacji – był to czas przeznaczony na dobrą zabawę.

W środę na Juwenaliach chwila relaksu – pokaz filmów na świeżym powietrzu połączony z wielkim grillowaniem.

/fot. mat.pras.

Zobacz także:

Juwenalia PŁ 2012: Projekt P.I.W.O. (foto+wideo)

Juwenalia UŁ 2012 – koncerty dzień 2 (foto+wideo)

Juwenalia UŁ 2012 – koncerty dzień 1 (foto+wideo)

Juwenalia 2012: Pochód studencki na Piotrkowskiej

Juwenalia w Łodzi 2012 – serwis specjalny

Juwenalia UŁ 2011 – drugi dzień koncertów (foto+wideo)

Juwenalia UŁ 2011 – pierwszy dzień koncertów (foto+wideo)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Kalendarz sportowca – grudzień 2018
dance
Łódź Open 2015 – informacje
Kalendarz Sportowy – maj 2011

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*