DSCF6520W mikołajkowy wieczór w łódzkiej Piwnicy Artystycznej- Przechowalnia, zaprezentowała się grupa kabaretowa Jurki, w składzie: „Znany” Wojtek Kamiński, Przemysław „Sasza” Żejmo oraz niewątpliwe cała ozdoba kabaretu- Agnieszka „Marylka” Litwin–Sobańska. Przedstawili premierowy program pod nazwą „REŻYSER”.

Kabaret działa już 18 lat i ciągle cieszy się popularnością. W ich skeczach przeważają sytuacje z życia codziennego, choć z rozmowy po występie wynika, że kusi ich program polityczny, więc kto wie, co pokażą kolejnym razem, gdy zawitają na łódzką scenę…? Z rozmowy z aktorami dowiedzieć się można było również, że nie przejmują się rankingami, robią to co lubią, a że pasja przerodziła się u nich w sposób zarabiania na życie, cieszy ich to tym bardziej.

Zaletą kabaretu są mocne teksty, świetna gra aktorska każdego członka, a największą atrakcją jest oczywiście jedyna dama w grupie „Marylka”, która swoją niezwykłą charyzmą i dystansem do siebie zjednuje sobie każdego widza. Dodatkowo kontakt z publicznością wszystkich aktorów i to, że byli tak naturalni naprawdę podobało się widzom.

Publiczność nie chciała wypuścić aktorów ze sceny. Bisowali aż cztery razy, a każdy ich skecz wywoływał salwy śmiechu i głośne oklaski.

Można było obejrzeć słynne skecze, tj.: kot, seksuolog i inne. Trzeba pochwalić też ich za to, że przede wszystkim kabaret nie śpieszył się z zagraniem skeczów i szybkim zejściem ze sceny, ale poświęcił łódzkiej widowni prawie 3 godzinny czas, a następnie spotkał się za kulisami z fanami rozdając autografy.

Zobacz także:

LSF 2010: Jurki w ŚFK (foto)

LSF 2010: Kabaret Hrabi w ŚFK (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_8475
Letnia Scena: Pocałunek (foto)
IMG_5515
Białoszewski 44 w Teatrze Nowym (foto)
IMG_4670
Cezary Pazura w Teatrze Rozrywki Lutnia (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*