a2011-04-02_18-09-34W sobotni wieczór, 2 kwietnia, w Klubie przy Piotrkowskiej gościł Kabaret Jurki – Wojtek Kamiński, Agnieszka Litwin – Sobańska i Przemek Żejmo.

Sala w Klubie Nauczyciela wypełniona była po brzegi i z trudem można było znaleźć wolne miejsce. Kabareciarze rozpoczęli występ o czasie i płynnie przechodzili ze skeczu na skecz. Pokazali sceny w domu, jak to małżonka próbuje się odchudzić, u seksuologa jak to para przyszła z problemem łóżkowym do nie zbyt odpowiedniej osoby czy namiętną Elizę, która zdradza męża kiedy tylko wyjdzie po chleb. A wszystko w zabawny i przyjemny sposób.

Mimika, ruchy i ogólne zachowanie, zwłaszcza Wojtka Kamińskiego i Agnieszki Litwin, potrafiły rozbawić każdego. Przede wszystkim mogli popisać się podczas wykonywania piosenek, np. „Pani Jadzia” czy „Mięsna piosenka” oraz solowych występów jak „Film animowany profesora Zina”. Przez półtorej godziny zaprezentowali kilkanaście skeczy a na koniec nie zabrakło dwóch bisów.

Kabaret na najbliższe dwa miesiące terminarz ma wypełniony i znajdziemy ich m.in. w Krakowie, Warszawie i Świnoujściu. Na pewno powrócą też do Łodzi. Informacje na bieżąco znaleźć można na ich stronie internetowej.

Jurki w Klubie Nauczyciela Jurki w Klubie NauczycielaJurki w Klubie Nauczyciela Jurki w Klubie Nauczyciela
Jurki w Klubie Nauczyciela Jurki w Klubie Nauczyciela Jurki w Klubie Nauczyciela
Jurki w Klubie Nauczyciela Jurki w Klubie Nauczyciela Jurki w Klubie Nauczyciela
Jurki w Klubie Nauczyciela Jurki w Klubie Nauczyciela Jurki w Klubie Nauczyciela
  
Zobacz także:
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_8211
Letnia Scena: Rozmowa z… (foto)
kabaret_skeczw_mczcych_20100905_1457859634
Kabaret Skeczów Męczących w Lutni (foto)
Inauguracja_Teatr_Nowy_fot.A.Kazimierczak_1
30. Festiwal Szkół Teatralnych otwarty (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*