Jungle People w Teatrze Studyjnym (zakończony)
W niedzielę, 1 lutego w Teatrze Studyjnym o godz. 19:07 rozpocznie się pokaz spektaklu Jungle People. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.
Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Jungle”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w piątek (30 stycznia), o godz. 11. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.
Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin
UWAGA STRONA www teatru (www.teatrstudyjny.lodz.pl) i profil FB www.facebook.com/studyjny – zapraszamy do lajkowania
konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od pabloj… jedker9…
JUNGLE PEOPLE
SPEKTAKL DYPLOMOWY IV ROKU WYDZIAŁU AKTORSKIEGO SZKOŁY FILMOWEJ W ŁODZI
ROK AKADEMICKI: 2014/2015. PREMIERA: 15 LISTOPADA 2014.
Dżungla potrzebuje pomocy. Pożerana przez śmietnisko powierzchownej konsumpcji zatraca swoją tożsamość i znaczenie. Jedyną osobą, która może zapobiec jej unicestwieniu jest Mowgli. Niestety, ludzki bohater świata zwierząt został porwany… Na pomoc wyruszają jego najlepsi przyjaciele.
Baśń ekologiczna inspirowana „Księgą dżungli” J.R. Kiplinga
Tekst: Mateusz Pakuła
Reżyseria: Paweł Świątek
Scenografia: Karolina Mazur
Obsada:
Adrian Budakow / Małpa 4
Miłosz Karbownik / Shere Khan
Karolina Krawczyńska / Małpa 1
Damian Kret / Małpa 3
Sylwia Madejska / Shakira
Paulina Nadel / Baloon
Mateusz Rzeźniczak / Mowgli nie Mowgli
Maria Szafirska / Dżungla
Jędrek Wielecki / Małpa 2