juliapietruchaW środę, 30 listopada o godz. 19 w Wytwórni rozpocznie się koncert Julii Pietruchy. Bilety: 50 zł- ulgowe, 55 zł – normalne.

Julia Pietrucha zasłynęła jako aktorka serialowa i filmowa. W kwietniu 2016 roku samodzielnie wydała swój debiutancki album „Parsley” zainspirowany kilkumiesięczną podróżą po Azji. Płyta prezentuje 15 autorskich piosenek w balladowym klimacie pop, z elementami folku i wiodącymi dźwiękami ukelele.

Płyta powstała we współpracy z najbliższymi przyjaciółmi, a oprawę graficzną przygotował scenograf Ian Dow. Cały pierwszy nakład został wyprzedany i znalazł się pośród najpopularniejszych w serwisie iTunes. Krytyka nie szczędzi pozytywnych recenzji. Debiut Julii opisuje się jako zaskakujący i porywający.

W 2016 roku Pietrucha została zaproszona na scenę Open’er Festival, gdzie z entuzjazmem przyjęła ją ponad tysięczna publiczność. W następnych dniach singiel „On My Own”, promujący płytę „Parsley”, znalazł się na wysokim miejscu na Liście Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia.

17 lipca 2016 roku Julia zagrała koncert w Muzycznym Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Gościem specjalnym podczas muzycznego wieczoru był Dawid Podsiadło.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Nickel_-_Rose_-_foto_3
Nickel & Rose przy Pogonowskiego
plakat_ba_poziom
Poza Łodzią: Asymmetry Before Party
karuzella
Karuzella w Iron Horse

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*