Jubileuszowy PROGRESSteron w Łodzi

Plakat_20W marcu w Łodzi odbędzie się 20 edycja Festiwalu Rozwojowego dla Kobiet PROGRESSteron. Inicjatorem imprezy jest Dojrzewalnia Róż, organizacja kładąca nacisk na rozwój i solidarność kobiet.

Festiwal organizowany jest od 2002 roku, ma dwie edycje, wiosenną i jesienną. Dotychczas wzięło w nim udział ponad dwadzieścia tysięcy osób. Warsztaty odbywały się w największych miastach Polski, Warszawie, Szczecinie, Poznaniu, Katowicach, Zielonej Górze, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie i Łodzi. W wiosennej edycji weźmie udział 11 miast, w całej Polsce.
Podczas trzech weekendów  marca – 6,7 – PROGRESSteron Relacje , 13,14 i 20,21 –  Inspiracje uczestnicy będą mieli do wyboru ok. 80 warsztatów dotyczących psychoedukacji, twórczości, pracy z ciałem, przedsiębiorczości, budowy wizerunku oraz planowania własnej ścieżki zawodowej.

joga-pies

Nowością na Festiwalu są warsztaty pod wspólna nazwą PROGRESSteron Relcje – warsztaty psychoedukacyjne trwające od 6 do 12 godzin.. Służą głębszemu rozwojowi, polegają na zdobywaniu nowych umiejętności osobistych wzbogacających nasze życie i związki z innymi ludźmi. Wiosenna edycja oferuje zajęcia z wybitnymi osobistościami z dziedziny psychologii. Warsztaty poprowadzą między innymi: Krzysztof Klajs i Tomasz Wolfart.

Z każdą edycją grupa uczestniczek Festiwalu wzrasta o 100%. Celem spotkań jest podwyższenie poczucia własnej wartości, odnalezienia satysfakcji w życiu zawodowym i rodzinnym. Olbrzymim zainteresowaniem cieszą się zajęcia dotyczące tworzenia trwałych relacji partnerskich i wychowania dzieci. W związku z nowym miejscem kobiety na rynku pracy dużą popularność mają również warsztaty dotyczące tworzenia własnej ścieżki zawodowej, kobiet w biznesie, zarządzenia finansami i czasem.

Festiwal PROGRESSteron w założeniu powstał jako Festiwal dla kobiet. Jednak z czasem, na wyraźne życzenie uczestników, otworzył się również dla mężczyzn. Powstały warsztaty otwarte, gdzie również mężczyźni mogą poszerzać swoja wiedzę i umiejętności. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się warsztaty dla par.

Szczegółowe informacje dotyczące zapisów znaleźć można tutaj szczegółowe informacje: www.dojrzewalnia.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *