IMG_1470-1Od 18 października Teatr Powszechny w Łodzi zaprasza na lekcje jogi, które będą kontynuacją projektu zainaugurowanego w poprzednim sezonie. Lekcje jogi skierowane są do osób w każdym wieku i bez względu na sprawność fizyczną. Teatr zaprasza zarówno osoby początkujące, jak też zaawansowane w praktyce jogi.

30 osób, które jako pierwsze kupią w kasie bilety na dowolny spektakl, powołując się na hasło „Joga w Teatrze”, otrzymają od Teatru prezent – zaproszenia na cały cykl zajęć z jogi, które odbywać będą się od października do czerwca 2016 r. Aby wziąć udział w projekcie, należy potwierdzić chęć uczestnictwa w kasie Teatru.

Zajęcia poprowadzi nauczycielka purna jogi Monika Dąbrowska – aktorka, absolwentka Wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego, kierunek Techniki Relaksacyjne. Entuzjastka i praktyk wiedzy ajurwedyjskiej, wieloletni trener programów oddechowych i nauczyciel Sri Sri Yogi. Organizatorka wielu wypraw jogowych do wielu egzotycznych zakątków świata. Zapraszamy wszystkich chętnych do doświadczania działania jogi w jej pełnym zakresie. Poćwiczymy specyficzne oddechy, specyficzne pozycje ciała, potem się zrelaksujemy i może starczy nam czasu na medytację. Wystarczy tylko przyjść.

Terminy spotkań w roku 2015:
18 października o 10:30
31 października o 10:30
15 listopada o 10:30
29 listopada o 10:30
13 grudnia o 10:30
20 grudnia o 10:30

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Mini Uniwersytet Dziecięcy
Moto Weteran Bazar – czerwiec 2019
frufestiwal
FRU Pogrzeb Festiwal [Radosny Czas Stypy]

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*