joanna19 lutego Joanna Kondrat z zespołem zagra pierwszy po wydaniu płyty koncert w Łodzi. Impreza odbędzie się w Scenografii. Początek o godz. 20. Bilety w przedsprzedaży: 30 zł,  w dniu koncertu: 35 zł – biletomat.pl/koncerty/joanna-kondrat-4901.

Kim jest Joanna? Obecnie jest uznawana za jedną z najlepszych autorek tekstów w Polsce. Skromna, choć doceniona przez najbardziej wybrednych krytyków muzycznych. Laureatka nagrody imienia Anny Jantar za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie Debiuty 2012 podczas 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Uhonorowana nagrodą specjalną Programu Trzeciego Polskiego Radia, na tym samym Festiwalu.

W listopadzie 2015 r. uhonorowana Nagrodą Specjalną w organizowanym pod auspicami Prezydenta RP plebiscycie Anioł Roku 2014, za całokształt osiągnięć i wysokie założenia artystyczne. W 2009 r. została nagrodzona nagrodą Estrady Polskiej w Opolu za interpretację utworów Marka Grechuty.

Od kwietnia 2016r. Tworzy program „Kultura w więzieniu” – w ramach którego wykonuje koncerty dla osadzonych w półotwartych zakładach karnych na terenie całego kraju. W czerwcu 2016 r. zrealizowała w zakładzie karnym we Włocławku teledysk do utworu „Karma” W roku 2011 nagrała autorską płytę Samosie. Dostrzeżony przez krytyków muzycznych, redakcje rozgłośni radiowych, telewizyjnych, krążek, zebrał ponad 30 znakomitych recenzji i zaprezentowany został we wszystkich telewizyjnych programach poświęconych kulturze.

PŁYTA „KARMA” – Ukazała się 10 czerwca 2016 r. nakładem Polskiego Radia. Koncept oprawy graficznej albumu i jego okładkę stworzył Rafał Olbiński. Album namaścili swoją obecnością Staszek Soyka oraz raper Ten Typ Mes. Płyta powstała w 16 godzin.

Joanna Kondrat – wokal
Maciej Tubis – fortepian
Radek Bolewski – perkusja
Andrzej Święs – kontrabas

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
odra
O.D.R.A, 71tonman, Ratflesh i Parh w DOMu
Ragnar Ólafsson w TU
Kukon w Formacie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*