jeziorolabedzieW czwartek, 9 lutego o godz. 19 w Teatrze Muzycznym zobaczymy Jezioro łabędzie. Klasyka i lód. Bilety kosztują od 100 zł do 170 zł.

Po raz pierwszy w historii w jednym przedstawieniu zostaje połączona Scena i Lód, na której występuję Rosyjski Balet Klasyczny pod kierownictwem Hasana Usmanova.

Możecie Państwo zobaczyć połączenie baletu klasycznego i jazdy figurowej na lodzie. Widza czeka wyjątkowe widowisko, które zostanie wykonane jednocześnie na tradycyjnej podłodze baletowej oraz na specjalnej sztucznej nawierzchni do jazdy figurowej na lodzie, w wykonaniu jednych z najlepszych tancerzy i łyżwiarzy figurowych Rosji. Spektakl dla całej rodziny, kwintesencja tego co najlepsze w rosyjskiej kulturze w ciągu ostatniego stulecia. Niezapomniane przeżycie przedstawiające niezwykłe, nowe spojrzenie na niesamowitą legendę o wiecznej i pięknej miłości, zdradzie, walki dobra i zła, historię, wpisaną do dziedzictwa kultury światowej.

Niesamowita sztuka jazdy figurowej połączona z baletem powoduje, że to przedstawienie dostarczy emocji, jakich jeszcze nie doświadczyłeś do tej pory. Wydawałoby się to niemożliwe – połączyć niespójne dziedziny, ale teatr ciągle idzie do przodu, otwierając widzowi nowe, dotychczas niezbanade zakątki.

Balet odbywa się w dwóch aktach.

Czas trwania: 2 godziny 20 minut z przerwą (20 minut)
Muzyka: Piotr Czajkowski
Kierownik: Hasan Usmanov

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
pomocdomowa
Pomoc Domowa w Manufakturze
nowaklasykaeuropy
Jaracz NA NOWO – piknik festiwalowy
Siostrunie_2
Siostrunie w Teatrze Muzycznym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*