jestesbogiemZapraszamy wszystkich do udziału w naszym nowym cyklicznym konkursie. Możecie w nim zdobyć jedno z dwóch podwójnych zaproszeń do kina Charlie na konkretny seans. Tym razem jest to Jesteś Bogiem. Zabawa potrwa do 30 września, a bilety będziecie mogli wykorzystać od 1 do 7 października br.

 
Wystarczy, że wyślecie SMS o treści plaster.charlie pod numer 71051 rejestrujący Was w konkursie.

Pytanie konkursowe roześlemy w niedzielę, 30 września po godz. 19. wtedy też osoby zarejestrowane otrzymają SMS z pytaniem. Nagrodę otrzyma osoba, której SMS z odpowiedzią będzie najszybszy. Kosz jednego SMS wynosi 1 zł + vat, czyli całość zabawy to 2 zł + vat. Konkurs zakończy się 23 września o 23:59 lub do pierwszej poprawnej odpowiedzi.

Opis dystrybutora: Za sprawą niezwykłej historii Piotra Łuszcza – „Magika” (Marcin Kowalczyk), Sebastiana Salberta – „Rahima” (Dawid Ogrodnik) i Wojciecha Alszera – „Fokusa” (nagrodzony Złotymi Lwami za rolę w „Chrzcie” Tomasz Schuchardt) rzesze wiernych fanów PFK, a także kinomani spragnieni prawdziwego obrazu Polski, prześledzą losy trzech kumpli z Mikołowa i Katowic, którzy dzięki oryginalnym utworom, takim jak słynny „Jestem Bogiem”, stali się głosem pokolenia młodych Polaków.

Fundatorem nagród w konkursie jest kino Charlie
konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których nr. tel. rozpoczynają się od 792 77… i 693 4…PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
gielda
Giełda Kolekcjonerska (zakończony)
letniascena2014
Letnia Scena 2014 (zakończony)
Balonowe Show w Teatrze DOM (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*