DSCF3308Tłumy nastolatek zebrały się w Manufakturze w środę, 27 maja, aby spotkać się z Jeremim Sikorskim. To wschodząca gwiazda popu na miarę Dawida Kwiatkowskiego, który szturmem wszedł na polski rynek muzyczny i podbił serca tysięcy fanek. W jego ślady idzie również Jeremi.

Spotkanie początkowo miało odbyć się w Empiku, jednak bardzo duże zainteresowanie, zwłaszcza żeńskiej publiczności spowodowało zmianę lokalizacji na rotundę w sercu Manufaktury. Wyciągnięte dłonie z aparatami oraz telefonami – to można było obserwować patrząc na tłum zgromadzony przy scenie, na której zasiadł Jeremi Sikorski, który promował swój najnowszy, pierwszy album „Otwórz się na świat”. Sympatyczny piosenkarz opowiadał o swoim życiu, rozwijającej się karierze, drodze jaką przeszedł, aby stać się idolem nastolatek. Bardzo chętnie odpowiadał również na pytania fanek.

Po rozmowie, Jeremi wykonał piosenki ze swojej najnowszej płyty przy akompaniamencie gitary, na której zagrał jego brat, Artur Sikorski, z którym występuje na co dzień, zarówno na koncertach i spotkaniach, jak i nagraniach.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_4700
The Kelly Family w Atlas Arenie (foto)
fot._Albert_Pabijanek
Halo! nowy singiel od L.Stadt (wideo)
17
Akademicki Chór University of New Hampshire w Łodzi (foto)
1 Komentarz
  • Ola
    6 kwietnia 2017 at 17:21

    kocham braci Sikorskich są EXTRA na serio 😆 😛 😀 8)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*