Jelonek w Bedroomie (zakończony)

JELONEK_fot_kochanfotoplKONCERT ODWOŁANY. 7 lutego (sobota) w łódzkim klubie Bedroom (ul. Moniuszki 4a) będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – koncert Jelonka! Impreza rozpocznie się o godzinie 18:30, wstęp 35/40 zł.

Mamy dla Was 3 pojedyncze zaproszenia na koncert. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Jelonek”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść do Luxtorpedę. Zabawę zakończymy w czwartek (5 lutego), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

Jelonek to artysta wszechstronnie uzdolniony. Działa jako producent muzyczny, muzyk sesyjny, nagrywa muzykę do filmów, spektakli teatralnych i reklam. Na koncertach gra jednak na swoim podstawowym instrumencie – skrzypcach, występując w towarzystwie… zespołu rockowego! Dzięki swojej charyzmie scenicznej, ogromnemu poczuciu humoru i charakterystycznemu brzmieniu, nieprzerwanie od wielu lat wypełnia kluby publicznością w całej Polsce po same brzegi.

Nagrał 30 albumów współautorskich i ponad 50 albumów gościnnie (muzyka klasyczna, pop, r’n’b, folk, rock i metal). Współpracował z takimi zespołami jak m.in. Ankh, Closterkeller, Chemia, De Press, Farben Lehre, Hunter. Wygrał mnóstwo konkursów i festiwali m.in. Jarocin 93, Złoty Bączek, Przystanek Woodstock, WOŚP i inne. Kilkukrotnie został wytypowany na jednego z najlepszych instrumentalistów polskich (1993 – magazyn „Tylko Rock”, 1994 – Siedlce „Rock 94”, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 – magazyn „Teraz Rock”, „Metal Hammer” i inne). Również wiele razy był nominowany do „Fryderyków”. Wraz z zespołem „Ankh” został odznaczony przez Ministra Kultury medalem „Zasłużony dla Kultury Polskiej”. W okresie od 1993 r. do 2013 r. zagrał około 1900 koncertów w Polsce a także w Anglii, Brazylii, Czechach, Estonii, Litwie, Łotwie, Meksyku, Niemczech, Rosji, Słowacji, Szwecji, Szwajcarii i na Ukrainie.

Występy Jelonka łączą w sobie ekspresję, energię i (przede wszystkim) dobrą, mocną muzykę, co sprawia, że stał się on jednym z najbardziej lubianych przez publiczność polskich artystów.

Podczas łódzkiego koncertu Jelonka wspierać będzie lokalny support – zespół Alegorya, grający mocnego (jak sami określają – alegorycznego) rocka. Kapela ta w ubiegłym roku występowała m.in. na Impact Festivalu czy Festiwalu w Jarocinie. Jest też dobrze znana łódzkiej publiczności – na swoje energetyczne występy przyciąga   publiczność w różnym wieku. Warto nadmienić, że koncert Jelonka będzie imprezą inaugurującą sezon koncertowy w łódzkim klubie Bedroom.

Line-up:
18:00 – wejście
18:30 – Support (Alegorya)
19:30 – Jelonek

BILETY:

35 zł – przedsprzedaż
40 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne:
Strefa biletów
ul. Piotrkowska 59

Koldecure „Pub Łódź Kaliska”
ul. Piotrkowska 102 w godz. 15:00 – 19:00 tel. 602214751

Bedroom Club – biuro
ul. Moniuszki 4A

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *