Struś pędziwiatr chciałby być tak szybki!

Każdy influencer chciałby mieć taki zasięg!
I nawet śmiech dziecka nie jest aż tak zaraźliwy!
Plotka – siła napędowa wielu kluczowych wydarzeń i decyzji w dziejach świata i jednocześnie cicha towarzyszka naszej codzienności.
Ma wpływ na niemal każdy aspekt naszego życia. W tym na nasze spektakle!

Zapraszamy Was na spektakl Teatru Improwizacji Tadam pt. „Jedna baba drugiej babie, czyli historia pewnej plotki”. Format został oparty na formule La Ronde, a podstawą działań bohaterów, ich rozmów i knutych intryg będzie prosta informacja, która w trakcie trwania fabuły przerodzi się w gargantuicznych rozmiarów scysję! Ową plotkę wymyślicie oczywiście Wy, nasi drodzy widzowie.

Mnóstwo zwrotów akcji, niespodziewanych konkluzji i groteskowych postaci – to wszystko czeka Was podczas „Jedna baba, drugiej babie”. A przynajmniej tak słyszeliśmy… 🙂

Kiedy? W niedzielę 3 maja 2020 roku o 19:00.

Gdzie? Przez aplikację ZOOM (z możliwością interakcji z występującymi) lub na live na Facebooku. Oba linki będą podane chwilę przed rozpoczęciem

Link do wydarzenia na FB:  https://www.facebook.com/events/1160185994317405/  

Za ile? Spektakl nie jest biletowany. Jeżeli jednak czujecie potrzebę zakupienia biletu tym samym nas wspierając, to jest to możliwe poprzez dokonanie dowolnej wpłaty na konto fundacji-matki teatru:

FUNDACJA TEATR NA GŁOWIE
Fundacja Teatr Na Głowie
94-124 Łódź, ul. Łyżwiarska 12
Numer konta: PKO BP 58 1020 3408 0000 4202 0450 5665

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
WPresia
30-lecie swojej pracy artystycznej Waldemara Presia
cyrulik
Premiery teatralne – styczeń 2014
01
Siódmy Anioł w Teatrze Powszechnym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*