kabaret_422Formacja Chatelet, Kabaret Skeczów Męczących, Andrzej Grabowski i Łowcy.B. Polskie kabarety wystąpiły w Łodzi, 4 września z okazji Jarmarku Wojewódzkiego. Imprezę poprowadzili: Jarek Marek Sobański z Kabaretu Słuchajcie oraz Znany Wojtek Kamiński z Kabaretu Jurki.

  
Pierwsi na scenie pojawili się komicy z Formacji Chatelet. Krakowski kabaret rozśmieszył do łez łódzką publiczność między innymi dzięki wielu improwizacjom, które zmieniały znane i lubiane skecze. Oczywiście nie mogło zabraknąć najlepszego przyjaciela kobiety, czyli Buby (w tej roli jak zwykle niesamowity Michał Pałubski).
 
Po Chatelet na scenie pojawił się Kabaret Skeczów Męczących. Grupa znana z wyśmiewania polskiego futbolu i tym razem nie zawiodła, chociaż wywiad z Krzynówkiem pojawił się dopiero w czasie bisu. Poza tym nieśmiertelna „Nasza klasa” i kilka innych popularnych skeczy, w tym parodia teleturnieju „Kocham cię Polsko”.

 

Po KSM czas na Andrzeja Grabowskiego. „Ferdek” z serialu „Świat według Kiepskich” zaprezentował swoje sztandarowe skecze – opowieści o odwiedzinach w spa i manifestacjach w Warszawie. Jako, że Grabowski to także wybitny aktor nie zabrakło także chwil refleksyjnych – na zakończenie mocna, refleksyjna przypowieść o człowieku. Kto jej nie zna niech obejrzy kolejne występy Andrzeja Grabowskiego.

Wreszcie nastał czas na Łowców.B. O tej grupie nie da się napisać nic więcej  niż – jak zawsze surrealistyczni, dowcipni, oryginalni. Imprezę poprowadzili Jarek Marek Sobański z Kabaretu Słuchajcie i Znany Wojtek Kamiński z Kabaretu Jurki. Także i oni rozbawiali publiczność m. in. dzięki interakcjom z trójką osób stojących na balkonie w kamienicy przy Piotrkowskiej.

Ostatni dzień Jarmarku, to poza stoiskami wystawienniczymi wielka parada o godz. 14. Na dużej scenie przy Piotrkowskiej i Centralu II o 15 wystąpią Trzej Polscy Tenorzy. Pełen program imprez znajdziecie tutaj.

 
Jarek Marek Sobański i Znany Wojtek Kamiński Jarek Marek Sobański i Znany Wojtek KamińskiJarek Marek Sobański i Znany Wojtek Kamiński Jarek Marek Sobański i Znany Wojtek Kamiński
Formacja Chatelet Formacja ChateletFormacja Chatelet Formacja Chatelet
Formacja ChateletFormacja Chatelet Formacja Chatelet Formacja Chatelet
Formacja Chatelet Formacja Chatelet Formacja Chatelet
Formacja ChateletFormacja Chatelet Formacja Chatelet Formacja ChateletFormacja Chatelet
Formacja ChateletFormacja Chatelet Formacja Chatelet Formacja Chatelet
Formacja Chatelet Formacja Chatelet Formacja Chatelet
Formacja Chatelet Formacja Chatelet Jarek Marek Sobański i Znany Wojtek KamińskiJarek Marek Sobański i Znany Wojtek Kamiński
Jarek Marek Sobański i Znany Wojtek Kamiński Jarek Marek Sobański i Znany Wojtek KamińskiKabaret Skeczów Męczących Kabaret Skeczów Męczących
Kabaret Skeczów Męczących Kabaret Skeczów Męczących Kabaret Skeczów Męczących
Kabaret Skeczów Męczących Kabaret Skeczów MęczącychKabaret Skeczów Męczących Kabaret Skeczów Męczących
Kabaret Skeczów Męczących Kabaret Skeczów MęczącychKabaret Skeczów Męczących Kabaret Skeczów MęczącychKabaret Skeczów Męczących
Kabaret Skeczów Męczących Kabaret Skeczów Męczących Kabaret Skeczów Męczących
{joomplu:10709} Kabaret Skeczów MęczącychKabaret Skeczów Męczących Kabaret Skeczów Męczących
Kabaret Skeczów Męczących Kabaret Skeczów Męczących Kabaret Skeczów Męczących
Kabaret Skeczów Męczących Kabaret Skeczów MęczącychAndrzej Grabowski Andrzej Grabowski
Andrzej GrabowskiAndrzej Grabowski Andrzej Grabowski Andrzej Grabowski
Andrzej Grabowski Andrzej Grabowski Andrzej Grabowski
Andrzej Grabowski Jarek Marek Sobański i Znany Wojtek KamińskiŁowcy.B Łowcy.B
Łowcy.BŁowcy.B Łowcy.B Łowcy.BŁowcy.B
Łowcy.B Łowcy.B Łowcy.B
Łowcy.BŁowcy.B Łowcy.BŁowcy.B

Zobacz także:

Jarmark Wojewódzki 2010 – koncerty (foto+wideo)

{jumi [media/reklama.htm]}
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Agencja Oxymoron z Łodzi walczy ze stereotypami na temat szczepionki
cejlo
Kanony Piękna – wywiad z Wojciechem Cejrowskim
Miss_Fali_plakat_pion_www
Miss Fali 2010 – ruszyły zapisy

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*