jarmarkwielkanocny42 wystawców z Polski, Ukrainy, Litwy, Białorusi, Turcji oraz Ameryki Południowej. Łódzkie Centrum Wydarzeń zaprasza od 1 do 14 kwietnia na ulicę Piotrkowską na Jarmark Wielkanocny.

Łodzianie mają szansę znaleźć na Piotrkowskiej wyjątkowe produkty na wielkanocny stół – rękodzieło z Peru, tureckie słodycze, ozdobne jajka wielkanocne, wędliny, alkohole, wyroby z wikliny.

– Jarmark Bożonarodzeniowy okazał się ogromnym sukcesem, łodzianie przyjęli inicjatywę z entuzjazmem, dlatego wychodzimy im naprzeciw i przygotowujemy Jarmark Wielkanocny – mówi Piotr Kurzawa, menadżer ulicy Piotrkowskiej. – Firma Jantom Art cały ciężar organizacyjny bierze na siebie, dzięki czemu Jarmark nie kosztuje miasta nawet złotówki.

Jarmark to nie tylko 40 domków z najwyższej jakości produktami, ale również scena, na której wystąpią m.in. Aleksander Martinez, finalista Mam Talent, i Kabaret Kamerowani z Gdańska. – W programie również pokazy walk, strzelanie z łuku, walka na miecze, czytanie dzieciom, występ kapeli góralskiej – wylicza Justyna Kleser z firmy Jantom Art.

– Z wielką przyjemnością wracamy na Piotrkowską – podkreśla Kleser. – Po jej przebudowie wystawcy wręcz walczą o możliwość uczestniczenia w Jarmarkach. Starannie ich dobieramy, żeby zaproponować łodzianom wytwory z najwyższej półki. Mamy nadzieję na wieloletnią współpracę z Łódzkim Centrum Wydarzeń.

Występy na scenie:

Sobota 01.04
od 14:00
Aleksander Martinez – finalista Mam Talent; obdarzony wspaniałym głosem. Zaśpiewa standardy muzyki POP.
– Występy szkół i przedszkoli
Występ z Jajem – Kabaret Kamerowani z Gdańska – zabawne utwory muzyczne: On daje Mannę czy Nakarm mnie, a także wiele skeczy
Animacje i zabawy dla dzieci, prezenty i nagrody
 
Niedziela 02.04
od 14:00   
Aleksander Martinez
Pokazy pierwszej pomocy
Słuchobus – badanie słuchu
Krwiobus – możliwość oddania krwi
Stoisko Policji
Rozdajemy opaski i zawieszki odblaskowe
Animacje i zabawy dla dzieci, prezenty i nagrody

Sobota 08.04
od 14:00   
Grupa rekonstrukcyjna – życie Polaków na przełomie 1-tysiąclecia, zwyczaje, obrzędy, pokazy walk, strzelanie z łuku, walka na miecze
Występ kapeli góralskiej
Animacje i zabawy dla dzieci, prezenty i nagrody
 
Niedziela 09.04
od 14:00   
Namiot atrakcji, animacje, czytanie bajek,
Wyścig z jajem nagrody
Prezenty – karty podarunkowe do Media Markt, Empik, nagrody rzeczowe, „worki” słodyczy.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
wyprawki
WYprawki Swingowe do Łodzi
bigbazar
Łódzki Targi Size Plus
Łódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu w Atlas Arenie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*