Bujne choinki, Piotrkowska pachnąca lasem, pyszne grzane napoje i wyroby z różnych stron świata – to tylko kilka atrakcji świątecznych przygotowanych na Jarmarku Bożonarodzeniowym w tym roku.

Zeszłoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy był jednym z niewielu Jarmarków w Polsce, jego sukces i bardzo pozytywny odbiór sprawił, iż tegoroczna edycja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W tym roku ulica Piotrkowska znów zamieni się w magiczny, świąteczny zakątek pachnący choinkowym lasem, piernikami i świątecznymi specjałami. Tradycyjne wędliny, chleby, wypieki świąteczne czy urocze pierniki to dopiero początek. Piękne ozdoby, bujne choinki, pyszne grzane wino, wspaniałe sery, wyroby z różnych stron świata w połączeniu z ozdobami i iluminacjami świetlnymi uzupełnionymi wydarzeniami z domku świętego Mikołaja zbudują wyjątkowy klimat świąt. Jarmark to idealne miejsce na zakup świątecznych prezentów, wyjątkowej biżuterii czy rękodzieła z różnych stron świata. Tradycyjne smaki, produkty lokalne i regionalne przeplatać się będą z nowoczesnymi smakami i potrawami. Tu każdy znajdzie coś dla siebie.

Jarmark to także wyjątkowa okazja do wspólnego spędzenia czasu, udziału w animacjach, występach. Bogaty program Jarmarku, świąteczne wesołe miasteczko, wioska św. Mikołaja i piernikowa chatka będą pięknym tłem do świątecznych pokazów i występów przy kominku. W każdy weekend jarmarku na najmłodszych czekać będą animatorzy i postaci świąteczne z bogatym programem zabaw, pokazów i animacji, a rodzicom czas umilać będą lokalni artyści wykonujący najpiękniejsze kolędy i przeboje świąteczne.

Najciekawsze wydarzenia zaplanowane na tegoroczny Jarmark to:
28.11.2021 Jarmark jak z bajki- koncert bajkowych piosenek połączony ze spotkaniem z bohaterami najpiękniejszych bajek
04.12.2021 Skiba Show czyli Mikołajkowy program Krzyśka Skiby, znanego nie tylko z Big Cyca (świąteczny program animacji z przymrużeniem oka)
05.12.2021 MrBeat wykonujący utwory zespołu The Beatles oraz najpiękniejsze utwory świąteczne Jarmarkowe Mikołajki
11.12.2021 Jacek Kawalec Show- muzyczne spotkanie z Jackiem Kawalcem
12.12.2021 Ola & Szewcu Acoustic najpiękniejsze przeboje w nowych aranżacjach
18.12.2021 Koncert Manolo Cafe
19.12.2021 2m Acoustic Trio świąteczny koncert
Zapraszamy też do wspólnego czytania bajek przy świątecznym kominku, spotkania z Mikołajem, świąteczne spektakle dla dzieci

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
plakat_Targi_Prezentow
Targi Prezentów Świątecznych i Potraw
festynplanet
Festyn rodzinny w Planetarium
Łódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*