sinatraSwinging with Sinatra w klubie Scenografia 12 stycznia 2017 (godz. 20) to propozycja na rozpoczęcie karnawału. Bilety: przedsprzedaż -30zł- bit.ly/2fLf2JV, bit.ly/2hvXKPl + w klubie, w dniu koncertu -40zł- bit.ly/2hvXKPl + w klubie.

Swinging with Sinatra to od lat jeden z najciekawszych projektów muzycznych w kraju – artyści występowali na większości scen polskich filharmonii i teatrów muzycznych, gościli na festiwalach i kameralnych koncertach. Przez lata projekt doczekał się kilku wariantów scenicznych: big bandowego, symfonicznego i jazzowego – tworzonego przez największe nazwiska polskiej sceny muzycznej, m.in. Piotr Wrombel, Krzysztof Szmańda, Wojciech Pulcyn, Robert Murakowski, Konrad Zemler, Michał Tomaszczyk.

Wokalistą i współzałożycielem projektu jest Jarek Wist– przez branżowe media okrzyknięty najlepszym swingowym głosem w Polsce. Na swoim koncie ma dwa solowe albumy („Jest zapisane” 2014, „Na swojej skórze” 2015), udział w projektach rozrywkowych (m.in. koncerty ze z orkiestrą Zygmunta Kukli), występy w programach telewizyjnych „Jaka to melodia?”, „Pytanie na śniadanie”, „Dzień Dobry TVN”.

Swinging with Sinatra przyciąga na widownię zarówno miłośników swingu, fanów Franka Sinatry, jak i wszystkich tych, którzy od koncertów oczekują nie tylko doskonałych dźwięków, lecz także charyzmatycznych osobowości muzycznych. SSwinging with Sinatra to nowe, świeże, jazzowe interpretacje znanych wszystkim najbardziej popularnych przebojów Franka Sinatry, „My Way”, „New York, New York”, „Girl From Ipanema”, „Strangers In The Night”.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
impact
Reignwolf i Skillet na Impact Festival
dwaslawy
Dwa Sławy w Klubie Luka
domm
Tuwimowski koncert w OFF Piotrkowskiej

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*