JANULKA327 stycznia na deskach Teatru Arlekin ponownie pojawi się Janulka według tekstu Witkacego. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

  
Wystarczy, że wyślecie SMS o treści plaster.janulka pod numer 71051 rejestrujący Was w konkursie. 

Zabawę zakończymy w piątek, 25 stycznia 2013 o godz. 20, wtedy też osoby zarejestrowane otrzymają SMS z pytaniem. Nagrodę otrzyma osoba, której SMS z odpowiedzią będzie najszybszy.
Kosz jednego SMS wynosi 1 zł + vat.
 
Fundatorem nagród w konkursie jest Teatr Arlekin
konkurs zakończony

Janulka -Scenariusz wybitnego i wszechstronnego artysty w interpretacji młodej reżyserki. Absurd, groteskowość, parodia, nieprzewidywalność zdarzeń i zachowań bohaterów, przechodzących różne metamorfozy, rzeczywistość niemożliwa do zweryfikowania w myśl reguł życiowego prawdopodobieństwa, postaci i sceneria niczym z sennych fantazji – to typowe cechy charakteryzujące większość dramatów Witkacego. W „Janulce, córce Fizdejki” owo „sztuczne życie” i „dziwność istnienia” manifestują się w podobny sposób, a polityka, filozofia, refleksja nad istotą sztuki wespół z erotyką tworzą tkankę tego utworu. Jest on równie zabawny i pełen niespodzianek, co okrutny, zwłaszcza w krwawym finale…

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
plakat_siecnihhtmare
Nightmare Dub Session (zakończony)
kabaretwpolsce
Kabaret w Polsce 1950-2000 (zakończony)
JUNGLE_PEOPLE_-_PLAKAT_-_MALY
Jungle People w Teatrze Studyjnym (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*