Janek Traczyk z Zespołem w TU (zakończony)

W sobotę, 16 listopada w TU wystąpi Janek Traczyk z Zespołem. Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „TU”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety i swoje imię i nazwisko, a także z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danychklubowi TU – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 15 listopada o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi projektu klubowi TU. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Janek Traczyk ponownie zagra w TU w Łodzi. Tym razem w towarzystwie utalentowanych Muzyków.

Janek Traczyk jest absolwentem Wydziału Kompozycji Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Zdobył popularność jako odtwórca głównej roli w musicalu Metro w Teatrze Buffo. Występował także w talent show – Must Be The Music Polska oraz The Voice of Poland TVP. Dał się poznać szerszej publiczności także jako uczestnik programu Twoja twarz brzmi znajomo, gdzie dotarł do finału i zajął drugie miejsce. Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Gdyni, gdzie gra w musicalu Notre Dame de Paris. Był także odtwórcą głównej roli w musicalu Piloci w Teatrze Roma, gdzie obecnie wciela się w rolę Radamesa w „Aidzie”. W Łodzi można go zobaczyć na deskach Teatru Muzycznego w musicalu „Miss Saigon” w roli Chrisa.

Podczas koncertu usłyszymy utwory autorskie Janka, w tym również premierowo materiał z nadchodzącej, długo wyczekiwanej płyty Artysty.

Zapraszamy!
16 listopada (sobota)
Godzina 20:00
TU, ul. Rewolucji 1905r 10, Łódź

Bilety:
przedsprzedaż 50 zł
w dniu koncertu 60 zł

Rezerwacji miejsc po zakupie biletów można dokonywać poprzez Fanpage TU bądź telefonicznie pod numerem (42) 208 07 37.
Standardowo, ze względu na sporą liczbę osób przyjezdnych klub będzie otwarty wcześniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *