Jan-rapowanie w Sodzie

W piątek, 12 kwietnia o godz. 20 w Sodzie wystąpi Jan-rapowanie promujący najnowszą płytę „Plansze”. Wstęp: 30-40 zł. Dostępne: Sosa-Store – Sukcesja, Nervous Shop – Piotrkowska 80, online: https://goingapp.pl/evt/2098178/jan-rapowanie-w-lodzi-koncert-premierowy.

„Plansze” to „opowieść dwudziestolatka, który widzi, czuje i stara się przeżyć swoją młodość najbardziej, jak to tylko możliwe”. To spójny, ale różnorodny materiał, który przeciągnie Was po wielkomiejskich klubach, zostawiając po sobie coś więcej niż kaca. Nie jest to relacja z imprezy, a raczej wyniesiona z niej refleksja – Kogo można tam spotkać? Czego tam szukamy? Co nie jest widoczne na pierwszy rzut oka, a kryje się głębiej?

„Plansze” pozwalają nam spojrzeć na świat oczami wychowanków wielkich miast, żyjących w ich tempie, korzystających z ich możliwości i uroków. Muzycznie NOCNY prowadzi nas w rejony dotąd nieodkryte dla polskiego rapu, destylując własny styl z muzyki, która ukształtowała jego gust wiele lat temu. Dwa światy obu autorów zderzają się tutaj tworząc coś nowego i własnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *