Jakub_Kusior_-_fotoJakub Kusior wystąpi w Łodzi. Koncert młodego, bardzo utalentowanego artysty odbędzie się w niedzielę, 14 maja w… mieszkaniu na Starym Polesiu. Wszystko odbędzie się w ramach akcji House Gigs Pogonka. Koncert rozpocznie się o 20:30. Wstęp kosztuje „co łaska”.

Jakub Kusior to 21-letni pasjonat gry na gitarze i songwriter, który przygodę z muzyką rozpoczął w 2010 roku. Jego talent gry na instrumencie ujawnił się niezwykle szybko, ponieważ już po 6 miesiącach nauki zajął drugie miejsce w ogólnopolskim festiwalu Fingerstyle Feeling.

W czerwcu 2013 roku Kusior wydał debiutancką płytę „Step by Step”, na której znalazło się 10 autorskich instrumentalnych kompozycji. Ponadto zdecydował się na udział w 6. edycji programu „Must Be The Music”, gdzie odniósł ogromny sukces i doszedł aż do półfinału. Rok później Kuba zaczął jednocześnie pisać i śpiewać teksty do swoich utworów, co zaowocowało mini-albumem „Far Away” wydanym przez wytwórnię Fonografika. Dziś jego muzyka jest połączeniem popu, folku, bluesa, rocka i indie.

Artysta, pomimo młodego wieku, ma już na swoim koncie kilka sukcesów. Występował m. in.  na festiwalach Spring Break oraz Songwriter Łódź Festiwal.

House Gigs Pogonka – To cykl koncertów w łódzkim mieszkaniu przy ul. Pogonowskiego 45. Akcja rozpoczęła się w lutym 2014 roku. Od tamtego czasu raz w miesiącu w kawalerce na Starym Polesiu organizowany jest koncert. W malutkim mieszkaniu grali m. in. Henry David’s Gun (Polska), Myrra Ros (Islandia), Sasha Boole (Ukraina), Hańba (Polska), Budyń (Polska), Tom James (Wielka Brytania), Oly (Polska), Marcelina (Polska), Teddy Jr (Holandia), Sonia Pisze Piosenki (Polska), Romek Puchowski (Polska), Chris Ellys (Słowacja), Young Stadium Club (Polska) i ET Tumason (Islandia).

Kilka zasad akcji House Gig „Pogonka”:

1. Limit osób na koncercie – 30 (po trzydziestej osobie – o ile tyle będzie – przestajemy wpuszczać). Ale nie martw się – zawsze starcza miejsca dla wszystkich.
2. „Wejściówka” na koncert kosztuje „co łaska” – w trakcie koncertu „puszczony” będzie kapelusz – wrzucisz, ile będziesz chciał(a). Sugerowana kwota – 10 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej – wszystkie pieniądze trafią go artysty, który danego dnia występuje).
3. Koncert będzie absolutnie akustyczny, dlatego prosimy o wyciszenie wszystkich telefonów i urządzeń elektrycznych.
4. Prosimy o nie nagrywanie koncertu.
5. Na koncert można przynieść swój alkohol, jedzenie i inne takie (tak – mamy lodówkę)…
6. Do mieszkania zapraszamy od godz. 20:00. Koncert rozpocznie się punktualnie o 20:30 i wtedy nie będziemy już wpuszczać publiczności.
7. Sugerujemy zabrać ze sobą kapcie/łapcie/laćki/sandały/klapki – będzie Wam cieplej w stopy. Warto mieć też jakąś poduszkę lub koc – przyjemniej jest siedzieć na kocu niż na podłodze.
8. Na miejscu – ul. Pogonowskiego 45 – na domofonie proszę wcisnąć numer 2 (konsultant wyjaśni co dalej).
9. W razie jakichkolwiek problemów, proszę dzwonić: 605 926 808 – Borówka

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
WKomendarek_fotMNowak
Władysław Komendarek wystąpi w Scenografii
fisz_emade_tworzywo_20150509_1570420888
Fisz Emade Tworzywo w Wytwórni
Behemoth_20111023-3543mw
Koncerty w Łodzi – październik 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*