Jak dodać treść na stronę

Zapraszamy do współpracy

Drogi Czytelniku. Także i Ty możesz współtworzyć Plastra. Jeśli wiesz o nadchodzącym wydarzeniu, jeśli gdzieś byłeś, masz zdjęcia, chcesz się podzielić wrażeniami – śmiało poinformuj nas o tym.

Wystarczy, że napiszesz do nas maila na adres redakcja@plasterlodzki.pl, w załączniku możesz przesłać zdjęcia lub link do filmiku. Pamiętaj jednak o poszanowaniu prawa autorskiego.

 


Recenzje

Plaster Łódzki to nie tylko informacje o wydarzeniach. To także zbiór recenzji aktualnych filmów, książek, spektakli teatralnych. Jeśli takowe posiadasz lub też jesteś zainteresowany pisaniem ich poinformuj nas o tym redakcja@plasterlodzki.pl.

 


Blogi

Chcesz prowadzić bloga zajmującego się bieżącymi sprawami z pogranicza kultury, sportu, spraw społecznych? Napisz do nas na adres redakcja@plasterlodzki.pl.


Wirtualna galeria

Zapraszamy wszystkich fotografów, malarzy, rzeźbiarzy, twórców sztuk wizualnych i performance do naszej Wirtualnej galerii. Na stronie prezentować będziemy najciekawsze prace twórców związanych z Łodzią. Część z nich na pewno pojawi się na organizowanych przez nas w kinie Cytrynach wernisażach. Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz do nas marcin.balczewski@plasterlodzki.pl.

 


Strefa twórczości literackiej

Zapraszamy wszystkich pisarzy, poetów, dramaturgów – amatorów i profesjonalistów do publikacji swoich utworów na łamach Plastra. Wystarczy, że własne teksty prześlecie na adres marcin.balczewski@plasterlodzki.pl.


Zostań wolontariuszem lub praktykantem

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy z „Plastrem”. Dzięki nam możecie odbyć praktyki lub też staż, a także zostać wolontariuszem przy organizowanych przez nas wydarzeniach. Jeśli sami macie pomysł na jakąś imprezę wspomożemy Was przy tym.


Zapraszamy do współpracy

Drogi Czytelniku. Także i Ty możesz współtworzyć Plastra. Jeśli wiesz o nadchodzącym wydarzeniu, jeśli gdzieś byłeś, masz zdjęcia, chcesz się podzielić wrażeniami – śmiało poinformuj nas o tym.

Wystarczy, że napiszesz do nas maila na adres marcin.balczewski@plasterlodzki.pl, w załączniku możesz przesłać zdjęcia. Pamiętaj jednak o poszanowaniu prawa autorskiego.

 


Recenzje

Plaster Łódzki to nie tylko informacje o wydarzeniach. To także zbiór recenzji aktualnych filmów, książek, spektakli teatralnych. Jeśli takowe posiadasz lub też jesteś zainteresowany pisaniem ich poinformuj nas o tym marcin.balczewski@plasterlodzki.pl.

 


Blogi

Chcesz prowadzić bloga zajmującego się bieżącymi sprawami z pogranicza kultury, sportu, spraw społecznych? Napisz do nas na adres marcin.balczewski@plasterlodzki.pl.


Wirtualna galeria

Zapraszamy wszystkich fotografów, malarzy, rzeźbiarzy, twórców sztuk wizualnych i performance do naszej Wirtualnej galerii. Na stronie prezentować będziemy najciekawsze prace twórców związanych z Łodzią. Część z nich na pewno pojawi się na organizowanych przez nas w kinie Cytrynach wernisażach. Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz do nas redakcja@plasterlodzki.pl.

 


Strefa twórczości literackiej

Zapraszamy wszystkich pisarzy, poetów, dramaturgów – amatorów i profesjonalistów do publikacji swoich utworów na łamach Plastra. Wystarczy, że własne teksty prześlecie na adres marcin.balczewski@plasterlodzki.pl.{jcomments off}