Izabela_Trojanowska_Sukcesja_1W sobotę, 21 maja, w C H-R Sukcesja wystąpiła piosenkarka i aktorka – Izabela Trojanowska. Koncert odbył się w ramach kończących się w tym tygodniu Senioraliów i II Targów Aktywnego i Zdrowego Seniora.

Podczas występu piosenkarka wykonała kilka piosenek z ostatniej płyty „Z życia zawsze mało”, jak również swoje najsłynniejsze przeboje – Tyle samo prawd ile kłamstw, Pieśń o cegle, Brylanty, czy Wszystko, czego dziś chcę.

 

joomplu:109283

Izabela Trojanowska 1980 roku rozpoczęła karierę muzyczną nawiązując współpracę z Budką Suflera. W tym okresie lider tego zespołu, Romuald Lipko, skomponował dla niej osiem piosenek, które stały się przebojami. Przełomowy był hit Tyle samo prawd ile kłamstw. Wkrótce na KFPP w Opolu artystka wylansowała kolejny przebój Wszystko czego dziś chcę. Za interpretację obu tych utworów została uhonorowana jedną z dwóch głównych nagród. Po zakończeniu współpracy z Budką Suflera związała się z zespołem Stalowy Bagaż, aż do jej solowej kariery w roku 1990. Od 2009 roku współpracuje z zespołem Mafia, z którym koncertuje do dziś.

/fo. mat.pras.

Zobacz także:

Krzysztof Kiljański w Sukcesji (foto)

Łukasz Zagrobelny w Sukcesji (foto)

Kasia Cerekwicka w Sukcesji (foto)

Dawid Kwiatkowski w Sukcesji (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC_2379_filtered
Fantazio w Lokalu (foto)
DSC00614
Krzysztof Ciesielski Band w Rolling Stone (foto)
_IGP1045-Edit
Gnaw Their Tongues, Antigama, Entropia, Insan w Magnetofonie (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*