017lachW piątek, 20 lutego o godz. 20 w Klubie Wytwórnia rozpocznie się koncert Izy Lach. Bilety (miejsca stojące): bilety ulgowe: 30 zł, bilety normalne: 35 zł. Po koncercie zapraszamy na afterparty z DJ-em.

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Iza Lach”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w czwartek (12 lutego), o godz. 22 Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od goku… xisia…

Iza Lach zadebiutowała w 2008 albumem Już czas, promowanym singlem „Nie”, dzięki któremu została okrzyknięta przez krytyków księżniczką polskiego popu. W 2011 roku w sprzedaży pojawił się drugi krążek wokalistki – „Krzyk”. W 2012 roku Iza wygrała konkurs na remix piosenki Snoop Dogga do piosenki Set It Off. Zwycięstwo zaowocowało długofalową współpracą pomiędzy artystami, której efektem była płyta „Off The Wire”. Jej muzyka to żywiołowe połączenie surowych brzmień hip-hopowych, szczerości soulu i chwytliwości popu. Specjalnością wokalistki są wpadające w ucho melodie, oryginalna harmonia i unikalny głos.

30 września 2014 roku ukazała się czwarta, najbardziej dojrzała i osobista płyta w karierze Izy – „Painkiller”. Jedenaście nowych kompozycji z gościnnym udziałem The Airplane Boys i Soopafly to zapis stopniowej przemiany w wolną i pozbawioną złudzeń artystkę. Iza Lach występuje na żywo od 2012 roku – zagrała z zespołem ponad 50 koncertów na scenach klubowych i festiwalach w Polsce, Niemczech i USA.


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
JANULKA3
Janulka, córka Fizdejki w Teatrze Arlekin (zakończony)
toplodz
Top Łódź Festiwal 2015 (zakończony)
Maraton Halloween w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*