Zapraszamy na dziewiątą edycję projektu „Mały książkomaniak”, udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny, w programie m.in. spotkania autorskie z twórcami literatury dziecięcej i warsztaty twórcze!

IX Mały książkomaniak, związany jest z setną rocznicą urodzin, wybitnego pisarza i protoplasty literatury science-fiction w Polsce, Stanisława Lema. Dlatego wszystkie zaplanowane przez nas wydarzenia, będą dotyczyły tematyki futurystycznej i  kosmicznej, np. akcja „Lemopowiada”, podczas której stworzymy utwór literacki, inspirowany utworami Stanisława Lema, czy „Kosmiczne wędrówki” – warsztaty z rysownikiem Pawłem Wakułą. Do udziału w projekcie zapraszamy szkoły, przedszkola, centra zajęć pozaszkolnych, świetlice, biblioteki. Zgłoszenia prosimy wysyłać pod adres: i_roter@wdk.pl, regulamin i informacje o projekcie dostępne na stronie: www.malyksiazkomaniak.pl

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Projekt współfinansowany przez Miasto Łódź i firmę Veolia.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
prope
XI Festiwal Literatury “Prope mercatum”
turniej_jednego_wiersza
Turniej Jednego Wiersza „O Puchar Wina”
plakat_mk_2015
Mały Książkomaniak 2015

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*