MissPL16-1W czwartek, 21 kwietnia odbędzie się IX Gala Wyborów Miss Politechniki Łódzkiej. W czasie Gali będzie można zobaczyć zmagania 12 kandydatek o tytuł najładniejszej dziewczyny z tej uczelni.

Już niebawem nadejdzie moment, do którego przez cztery miesiące przygotowywały się nie tylko kandydatki, ale także Samorząd Studencki PŁ, który jest organizatorem wydarzenia. Przygotowano pięć wyjść, w czasie których dziewczyny zaprezentują się w różnych kreacjach i choreografiach.

W skład Jury, które wybierze Miss PŁ 2016 wejdą m.in. władze uczelni, przewodniczący SSPŁ oraz zeszłoroczna Miss, która pomagała w przygotowaniach kandydatek do Gali. Wspierała je nie tylko merytorycznie, ale także biorąc udział w licznych spotkaniach integracyjnych organizowanych dla dziewczyn.

IMG_7445

W przerwach pomiędzy wyjściami przygotowane są różne atrakcje dla publiczności, a na koniec także wybory Miss Publiczności, Miss Internautów oraz Miss Fitness. Gala będzie prowadzona przez, znanego z radia ESKA, Jankesa.

Wydarzenie odbędzie się 21 kwietnia w Społecznym Domu Studenta przy al. Politechniki 3a o godzinie 19:00. Więcej informacji, także bieżących, można znaleźć na fanpage’u Gali pod linkiem facebook.com/GalaMissPL oraz na stronie miss.p.lodz.pl.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Półfinał The Look Of The Year 2018 (foto)
11look
Casting do The Look Of The Year 2014 (foto)
misspolonia7
Przygotowania do wyborów Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2016

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*