dnimody

Od 27 do 30 maja w Łodzi odbywać się będzie IX edycja Dni Mody. Po raz pierwszy finałowy pokaz odbędzie się w sali Satin czterogwiazdkowego Hotelu Andel’s.

 

Dodatkowym „smaczkiem” finałowego pokazu (30 kwietnia od 18:30) będzie koncert laureatki licznych konkursów piosenkarskich, ślicznej Patrycji Persony oraz pokaz mody laureatki Cracow Fashion Awards Małgorzaty Wasik.  Na wybiegu Swoje kolekcje zaprezentują projektanci z całej Polski: Anna Popławska, Julia Roczan, Monika Baczewska, Magdalena Waś, Monika Gajewska, Katarzyna Moskal, Anna Spodazrewska, Renata Molik, Martyna Kaczmarek oraz znane marki odzieżowe, m.in. Orsay. Widzowie zobaczą też trzy kolekcje fryzur zrealizowane przez Trendy Hair Fashion.

W ramach wydarzenia organizatorzy planują także panel dyskusyjny pt. „Moda. Jak wykorzystać kryzys. Nowe trendy, oczekiwania rynku”, który odbędzie się w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi, kolejną edycję Fashion Night w Klubie Cabaret oraz dwudniowe bezpłatne konsultacje fryzjerskie w Trendy Hair Fashion.

dm1 dm2

Dni Mody to cykliczne wydarzenie organizowane przez Agencję modelek Eithel od 2004 roku. Prezentowano podczas niego tak znane marki jak Solar, Tru Trussardi, KappAhl, s.Oliver, Caterina, Van Graaf, Orsay czy Chantelle. Nie zabrakło także Firm z Łodzi (Milena, Agata Re) jak i młodych projektantów odzieży, którzy zaczynali karierę na catwalku DM (Julia Roczan, Anna Popławska, Agnieszka Gawlak, Monika Olszewska, Dorota Zielonka).

Program tegorocznej edycji, z powodu żałoby, wciąż ulega lekkim modyfikacją. O szczegółach poinformujemy wkrótce. Wiecej informacji znaleźć można na www.dnimody.pl.

Zobacz także:

FashionPhilosophy Fashion Week Poland 2010 – informacje

/na podstawie materiałów prasowych.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
FF_popupplakat-net
FASHION FREAK – POP-UP SHOP!
centrum_promocji_mody4
Centrum Promocji Mody w łódzkiej ASP (foto)
ff13
13. FashionPhilosophy Fashion Week Poland

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*