salonbieliznyW najbliższą sobotę, 4 marca, zapraszamy na wiosenną edycję Salonu Bielizny, która odbędzie się w Centrum Promocji Mody przy ul. Wojska Polskiego 121 w Łodzi.

Swoje kolekcje zaprezentuje ponad 40 firm, w tym producenci kostiumów kąpielowych. Dzięki nim, choć na jeden dzień, zrobi się wakacyjnie i plażowo. Obok znanych marek, pojawią się też nowi wystawcy, których nie mieliśmy okazji do tej pory na Salonie oglądać. Na wszystkich stoiskach w CPM będzie można znaleźć mnóstwo świeżych pomysłów na rozpoczynający się sezon.

Najważniejszym punktem każdej edycji Salonujest pokaz bielizny, który odbędzie się w sali widowiskowej o godz. 15.30. Już sam tytuł: „Witajcie w dżungli!”, zapowiada pojawienie się propozycji związanych z naturą i podróżami, a przy tym pełnych wigoru i nowoczesności. Kolekcje podzielone zostały na trzy wątki tematyczne: kolorowy ptak, zachód słońca nad Afryką i miejskie safari.

Salon Bielizny to wydarzenie branżowo-targowe dla producentów, dystrybutorów i sprzedawców bielizny dziennej i nocnej, rajstop, kostiumów kąpielowych i odzieży. Odbywa się w Łodzi po raz czwarty, ale, z uwagi na duże zainteresowanie wystawców i odwiedzających, zdecydowaliśmy się zorganizować jego wiosenną edycję. Biorą w niej udział następujące firmy: Anita, Ava, Babell/Babella, Cornette, Darex, Eldar, Gabriella, Gaia, Gisela, Golden Lady, Gorsenia, Gorteks, Iga, Jolidon, Jasmine/JS, Julimex, Kinga, Kleo, Konrad, Kris Line, LeVernis, Lisca, Livia Corsetti Fashion, Mada, Marko, Mat, MireximDistribution, Miss Fabio, Mitex, Naturana, New Rosme, Nipplex, Panache, Pigeon, Samanta, Self, Twin Lingerie, Vamp i Veneziana.

Wystawcy zaprezentują kolekcje na wiosnę/lato 2017 i przedpremierowo na jesień 2017 roku. Do ich obejrzenia zaprosiliśmy przede wszystkim właścicieli sklepów i butików oraz hurtowni z całego kraju.

Przygotowaliśmy teżinteresujący program specjalistycznych seminariów:
godz. 10 – Dobór kostiumów kąpielowych do sylwetki – poprowadzi Monika Kołodyńska, brafitterka, która często gości w telewizyjnych programach śniadaniowych;
godz. 12 – Jak prawidłowo dopasować bieliznę do sukni ślubnej – podpowiedzą członkinie Stowarzyszenia Polskiego Brafittingu;
godz. 14 – O konstrukcjach biustonoszy w aspekcie profilaktyki zdrowia piersi – opowie Katarzyna Sałata z firmy Dobra Kreacja.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
noc_witojaska_w_zoo_20110625_1629699648
77 urodziny ZOO
lomir_szpacirn
Lomir Szpacirn
Łódź Dino Expo

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*