IV Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Curlingu

AZS_d_curling_OOM_200924 i 25 kwietnia na lodowisku Bombonierka zostaną zorganizowane IV Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Curlingu. W turnieju udział weźmie 25 drużyn z całej Polski – z Krakowa, Warszawy, Śląska, Poznania, Sopotu, Krynicy, Gdańska i siedem drużyn z AZS Łódź. Wśród uczestników wystąpią m.in. aktualni Mistrzostwie Polski z Sopotu i sportowcy z Gliwic – reprezentanci Polski podczas ostatnich Mistrzostw Europy.

 

Mistrzowskiego tytułu bronią juniorzy łódzkiego klubu. W ubiegłorocznym finale drużyna grająca pod nazwą Iltzlacoliuhqui AZS Łódź w składzie Aleksander Grzelka – skip, Mateusz Jadczyk, Paweł Włodarczyk, Arkadiusz Pielechowicz pokonała 6:4 (-2,-1,+3,-1,+1,+2) drużynę CK Nikifor z Krynicy Zdroju. Drużyna azteckiego boga lodu wygrała wszystkie pięć meczy i zasłużenie obroniła tytuł Mistrzów Łodzi.  

Spotkania rozpoczynają się w sobotę i niedzielę o godz. 8. 24 kwietnia o 10 odbędzie się uroczyste otwarcie zawodów. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Po zawodach i w przerwach między meczami będzie możliwość spróbowania swoich sił w tej dyscyplinie.

/mat.pras.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *