IV Łódzki Festiwal Piwa

IMG_0016Podczas trzech dni od 2-4 czerwca br.  na dużym ogrodzonym terenie ok. 19.000 m2 tuż przy zbiorniku wodnym w Arturówku, przy otulinie Lasu Łagiewnickiego prawie w centrum Łodzi, będzie można posmakować różnego rodzaju piw z różnych browarów z całej Polski. Charakter i rodzaj imprezy polegać ma na biesiadowaniu w scenerii lasu dębowego przy odpowiedniej muzyce.

Festiwal Piwa ma na celu przedstawienie  walorów wizualnych, estetycznych i smakowych produktów oraz innych przedmiotów oferowanych na festiwalu przez wystawców. Liczymy, iż w trakcie festiwalu przybędzie mnóstwo ludzi w różnym wieku.

Wystawcy Festiwalu, będą mogli  przedstawić i sprzedawać swój produkt  bardzo dużej liczbie gości odwiedzających, a także zareklamować się na naszym łódzkim rynku i nie tylko. Chcielibyśmy poprzez promowanie, umożliwienie przedstawienia i sprzedaży  różnych produktów zachęcić uczestników festiwalu do posmakowania, zapoznania się z całą paletą produktów oferowanych przez wystawców.

Do udziału w Łódzkim Festiwalu Piwa zaproszać będziemy browary regionalne, rzemieślnicze, kontraktowe, restauracyjne, mini browary, multipuby oraz firmy mające wpływ na poprawienie lub poszerzenie oferty dla piwowarstwa w Polsce.

Rozległy teren, zbiorniki wodne, na skraju Lasu Łagiewnickiego, doskonała lokalizacja, łatwy dojazd, dużo miejsc parkingowych – miejsce atrakcyjne turystycznie i chętnie odwiedzane przez łodzian i nie tylko. W każdy pogodny weekend letni Arturówek odwiedza około 3000 – 5000 osób. W dniach  I Edycji Festiwalu w 2015r odwiedziło nas około 7000 osób. Podczas II i III edycji smakoszy dobrego piwa było wiecej. Przewidujemy iz w IV edycja bedzie rekordowa zarówno pod wzgledem wystawców jak i odwiedzajacych.

Cały czas pracujemy nad uatrakcyjnieniem Imprezy Festiwalowej, zwiększeniem jej popularności i ilości osób odwiedzających.Przewidywana jest strefa artystyczna  ze sceną  reklamowo – estradową czynną przez czas trwania Festiwalu.

W I dniu festiwalu t.j piątek odbędzie się II Przegląd Disco Polo. W II dniu sobota najlepsi wykonawcy w/w przeglądu będą bawić odwiedzających Festiwal Piwa. Podczas Przeglądu Disco Polo wystąpi około 10 zespołów: II Przegląd Zespołów Disco Polo: HICIOR, Zespół D4, Max Live, Yankes, Andreas, X-Time, Costabrava…. Ponadto będą występować prze trzy dni festiwalu artyści i muzycy reprezentujący muzykę różnorodną a w szczególności biesiadną.

Bilety:
– w pierwszym dniu – 10 zł, w tym jest wejsciówka na II Przegląd Disco Polo
– w drugim dniu – 10 zł
– w trzecim dniu – 7 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *