IV Międzynarodowy Konkurs-Wystawa Modeli Redukcyjnych (foto)

23 i 24 lutego w Konstantynowie Łódzkim zorganizowano IV Międzynarodowy Konkurs – Wystawę Modeli Redukcyjnych.

Na wystawie zaprezentowano projekty kartonowe (skala dowolna): samoloty, śmigłowce, statki i okręty, okręty podwodne, żaglowce, statki i okręty do linii wodnej (skala 1:400 i 1:250), pojazdy kołowe, pojazdy gąsienicowe, artyleria, budowle, pojazdy szynowe, rakiety i figurki.

Projekty plastikowe – samoloty i śmigłowce (skala 1:72), samoloty i śmigłowce (skala 1:48), samoloty i śmigłowce (skala 1:32), statki i okręty (skala dowolna), pojazdy wojskowe kołowe (skala 1:72), pojazdy wojskowe kołowe (skala 1:35), pojazdy wojskowe gąsienicowe (skala 1:72), pojazdy wojskowe gąsienicowe (skala 1:35), pojazdy cywilne (skala dowolna), artyleria (skala 1:72) artyleria (skala 1:35), figurki (skala dowolna), dioramy (skala dowolna) oraz modele S-F – materiał i skala dowolne.

W sumie pięćset modeli, które wzięły udział w konkursie i około setka pozakonkursowa.

Zapraszamy do foto relacji:

Jeden komentarz do “IV Międzynarodowy Konkurs-Wystawa Modeli Redukcyjnych (foto)

  • 25 lutego 2019 o 12:53
    Bezpośredni odnośnik

    Szkoda tylko, że ten jak i inne konkursy są organizowane na zasadzie: nasi muszą wygrać, reszta dostaje ochłapy. Wszystko jest ustawione zanim jeszcze rozpocznie się ocenianie modeli. Ciężko o tym mówić, ale znajomości liczą się bardziej niż umiejętności.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *