plakat_targi17 i 18 stycznia na terenie holu na parterze Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki organizowany będzie IV Festiwal studenckich kół naukowych, czyli Targi Edukacyjne i Drzwi Otwarte w Politechnice Łódzkiej

Projektowanie robotów, oglądanie świata przez chemiczne okulary, wykorzystanie miodu do pielęgnacji urody – to tylko niektóre z kilkunastu propozycji, które Politechnika zaprezentuje podczas dwóch dni spotkań. Barwną i szaloną stronę fizyki zaprezentują studenci z Wydziału Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej, a żacy z Wydziału Mechanicznego zabiorą w podróż do świata ekotechnologii.

Miodowy alarm obowiązywać będzie na stoisku Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności, gdzie poznać będzie można nie tylko sposoby na pielęgnację urody, ale także receptury półtoraków, dwójniaków, trójniaków czy czwórniaków. Studenci z Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów wprowadzą uczniów w klimat XIX-wiecznej Łodzi, a na specjalnie przygotowanych warsztatach każdy będzie mógł wcielić się w rolę designera i zaprojektować super gadżet Festiwalu.

Możliwość zaprogramowania robota zapewnią studenci Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki, a Kolegium Gospodarki Przestrzennej stworzy z uczniami makietę wymarzonego miasta. Wielodźwięcznie i wielokulturowo będzie natomiast na stoisku IFE (Centrum Kształcenia Międzynarodowego), gdzie będzie można zagrać w stereotypy i przekonać się, że nic tak nie zmienia naszego spojrzenia na świat jak wyjazd w ramach programu Erasmus. Oczywiście nie zabraknie nas w eterze Radia ŻAK, które będzie obecne podczas trwania całego Festiwalu.

Jak co roku obok wykładów, warsztatów czy doświadczeń naukowych, będzie można zasięgnąć informacji o rekrutacji, programach studiów i jednostkach wspierających ofertę edukacyjną Politechniki Łódzkiej.

Program dni można znaleźć tutaj.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
festiwalboss
Festiwal BOSS 2015
brunch_1
Kompas – postaw na rozwój!
plakat_powitanie_jesieni
Powitanie jesieni z Zieloną Łodzią

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*