foka201319 i 20 stycznia w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych organizowany będzie Festiwal FOKA. Pierwszego dnia odbędą się imprezy skierowane głównie do dzieci, a drugiego dla kobiet.

To już czwarte edycja Festiwalu Otwartych Kobiet Aktywnych (FOKA). Jego celem jest inspirowanie i wspieranie kobiet w rozwoju osobistym, zawodowym, propagowanie ich aktywności i przedsiębiorczości.

19 stycznia o godz. 9 rozpoczną się imprezy w ramach Mini FOKA. Do godz. 12 na najmłodszych czekają  kącik zabaw maluszka, dla rodziców praktyczny pokaz masażu niemowlęcia i małego dziecka, warsztaty muzyczne, dla rodziców spotkanie ze specjalistą z Centrum Pingwinek – w co bawić się z niemowlakiem.

Dla nieco starszych: spotkanie z bajką, warsztat karate, warsztaty muzyczne, warsztaty plastyczne, małe laboratorium oraz warsztaty „angielski jest łatwy”. Na zakończenie wspólny bal karnawałowy.

20 stycznia to już tradycyjna FOKA. Od godz. 10 warsztaty m.in. dotyczące odchudzania, makijażu, pisania, stylizacji. Plus pokazy kulinarne, taniec hula. Na godz. 18 zaplanowany jest recital Majki Jeżowskiej. Przez cały festiwal będzie można oglądać wystawę fotograficzną Onaona Izabeli Zielińskiej oraz kolekcją Frozen Kingdom Agaty Armatys.

Wstęp wynosi 10 zł. Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie kobiety.lodz.pl.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
mpklodz
XII Ogólnopolski Zjazd Kolekcjonerów Biletów
plakat_rfm_2013_internet
Regionalne Forum Młodych 2013
_MG_1935
Vinylowy SWAP vol. 27 w Long Playu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*