dzki_midzynarodowy_festiwal_piknikowy_20150517_1575420579Od 14 do 16 sierpnia na terenie  Kompleksu Wypoczynkowego Arturówek odbędzie się czwarta odsłona Łódzkiego Międzynarodowego Festiwalu Piknikowego skierowanego do mieszkańców naszego miasta oraz turystów z kraju i zagranicy. Festiwal ma charakter rekreacyjnego pikniku plenerowego. Ma on sprzyjać wypoczynkowi, rekreacji i promocji walorów sztuki kulinarnej. Podczas imprezy będzie można posmakować m.in. różnego rodzaju potraw piknikowych, fast-foodów i wykwintnych potraw.

Podczas trzech dni na dużym terenie niedaleko zbiornika wodnego, przy otulinie Lasu Łagiewnickiego w Łodzi, będzie można posmakować różnego rodzaju potrawy, zapoznać się z produktami regionalnymi .

W czasie Festiwalu Piknikowego Arturówek 2015 teren zostanie podzielony na strefy:

I strefa – Festiwal smaków
II strefa – Piknik rodzinny
III strefa – Piknik rowerowy
IV strefa – różnorodności ( rzemiosło, produkty tematyczne, strefa dziecka )
V strefa – rozrywkowa ( estrada)
Przewidujemy atrakcje dla dzieci: kucyki, zamki dmuchane, zjeżdżalnie itp.

Warunkiem uczestnictwa w V strefie estradowej jest: Zgłoszenie się w formie pisemnej z krótkim opisem waszej specjalności artystycznej pod adres e-mailowy: piknik@arturowek.euz dopiskiem estrada. Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia do udziału w pikniku. Kontakt do osoby zajmującej się V strefa – estradową Sławomir Kobosa tel 721 08 08 02:

Zobacz także:

Festiwal Piknikowy Arturówek (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
salek1
Spacer Ścieżką Murali Pamięci
targistudenckie
Targi Sztuki Studenckiej w Akademii Sztuk Pięknych
ladnerzeczy
Ładne rzeczy na Piotrkowskiej

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*