kino3dOdnajdź w sobie Wilka z Wall Street, czyli Inwestor Movie Night – maraton filmów poświęconych tematyce inwestycyjnej.

Kino Wytwórnia oraz SKN Inwestor zapraszają na Inwestor Movie Night, czyli jedyny w swoim rodzaju maraton filmowy poświęcony tematyce inwestycyjnej. W programie wieczoru znajdą się dwie produkcje: nominowany w 2012 roku do Oscara® „Margin Call” w reżyserii J.C Chandora z Kevinem Spacey w roli głównej oraz „Ryzyko” w reżyserii Bena Youngera z Benem Affleckiem.

Wstęp na cały maraton: 19 zł (dla wszystkich), pojedyczny film: 10 zł (dla wszystkich)

 MARGIN CALL (CHCIWOŚĆ) – REŻ. J.C CHANDOR

24 KWIETNIA – godz. 20:45

Pierwsze 24 godziny finansowego kryzysu na Wall Street. Kulisy wydarzeń, które zmieniły cały świat. Analityk pracujący dla potężnej firmy inwestycyjnej, mającej swoją siedzibę na słynnym Wall Street, odkrywa niepokojące dane. Uzyskane przez niego informacje wskazują na nieprawidłowości finansowe, które mogą doprowadzić do bankructwa całego przedsiębiorstwa. Gdy statystyki trafiają w ręce najważniejszych członków zarządu, rusza lawina krytycznych, niekoniecznie trafionych decyzji. Jeden niewłaściwy ruch może doprowadzić do finansowej katastrofy. Zagrożona jest nie tylko firma, ale i przyszłość całej globalnej gospodarki.

BOILER ROOM (RYZYKO) – REŻ. BEN YOUNGER

24 KWIETNIA – godz. 22:45

Bohater filmu, Seth Davids, podejmuje współpracę z małą i szeroko nie znaną, ale niezwykle dynamiczną, firmą inwestycyjną JT Marlin. Firma zatrudnia bardzo młodych ludzi obiecując im zarobki rzędu miliona dolarów w ciągu pierwszych trzech lat. Ich praca to głównie sztuka manipulacji, którą Seth opanowuje do perfekcji stając się jednym z czołowych pracowników. W tym samym czasie FBI podejmuje tajne śledztwo wobec firmy JT Marlin.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Безкоштовні кінопокази з українським дубляжем у кінотеатрах Multikinо
totylkomontaz
To Tylko Montaż Film Fest 2015
123 urodziny kina w Muzeum Kinematografii

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*