House_of_Panic_2Podobno odwaga to umiejętność panowania nad strachem, a nie jego brak. Kto z nas umiałby myśleć racjonalnie w chwili grozy? Jak zachowalibyśmy się w sytuacji mrożącej krew w żyłach? Już od soboty, będzie można się o tym przekonać na własnej skórze! 10 grudnia w Sukcesji zostanie uruchomione interaktywne muzeum strachu – House of Panic. Aż strach się bać!

Interaktywne muzeum strachu „House of Panic” to miejsce, którego narracja bazuje na mrożącej krew  w żyłach historii rodziny Szatańskich. W grudniu 1854 roku w ich domu działy się zastanawiające rzeczy, których konsekwencje będą mieli okazje poznać goście nawiedzonego apartamentu. Akcja zabawy przeprowadzona zostanie na 200 metrach kwadratowych demonicznego mieszkania zaaranżowanego  w Sukcesji, na poziomie -1.

Wizyta w „House of Panic” to niepowtarzalna okazja sprawdzenia granic swojej wytrzymałości, a także umiejętności logicznego myślenia i rozwiązywania zagadek. Uczucie lęku, strachu i grozy, połączone ze świadomością, że nic złego nie może nam się wydarzyć, to zapowiedź niezapomnianych przeżyć. „House of Panic” to w pełni kontrolowana rozgrywka bazująca na znanym z horrorów motywie: przetrwać, by móc się wydostać. Wydaje się proste, prawda? Rodzina Szatańskich sprawi jednak, że długo nie zapomnicie wizyty w ich domu.

Pokoje zagadek, czyli tzw. escape roomy, to dynamicznie zyskująca na popularności forma spędzania czasu zarówno dla starszych, jak i młodszych uczestników zabawy. Cel gry to wydostać się  z pomieszczenia rozwiązując kolejne łamigłówki. Czy „House of Panic” również wykorzysta ten motyw?  O tym warto przekonać się na własnej skórze. Rozgrywka dedykowana jest grupom składającym się  z dwóch do sześciu osób i trwać będzie około 20 minut.

„House of Panic” to pierwsze tego typu miejsce w Polsce ulokowane w centrum handlowym. Pierwsi goście swoją odwagę będą mogli przetestować już w sobotę, 10 grudnia na poziomie -1 w Sukcesji. Interaktywne muzeum strachu będzie można odwiedzać od wtorku do niedzieli, w godzinach od 14:00 do 21:00.

Bilet wstępu to koszt 12 zł, a po okazaniu paragonu zakupowego na minimum 100 zł za zakupy  w Sukcesji, jedynie 5 zł. Wstęp dla dzieci powyżej 8 roku życia, za zgodą pisemną rodziców.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
miedzynarodowetargi
III edycja Międzynarodowych Targów Mody w Ptak Fashion City
Ramen Festival 2020
planszowki_w_BUL
Dzień Gier w Bibliotece Uniwersytetu Łódzkiego
1 Komentarz
  • Tomek
    12 grudnia 2016 at 08:39

    Chyba dom strachu, a nie muzeum. Co to ma wspólnego z muzeum?

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*