Interakcje | Krzemiński Reunion Project w Wytwórni

Zapraszamy na wieczór pełen wielowymiarowych emocji! Wydarzenie składa się z dwóch niezależnych części. Rozpoczyna je zaskakująca wizualno-muzyczna podróż w głąb świata wewnętrznych i zewnętrznych emocji. Część druga natomiast, to koncert – jazz w najlepszym wydaniu, pełen energetycznych improwizacji i pięknych melodii. Zapraszamy!

Część 1: INTERAKCJE (Stelmasiak/Smoczyński)

„Interakcje” to niezwykły projekt artystyczny, na który składają się malarstwo i muzyka. Twórczość Małgorzaty Stelmasiak – dla której całym życiem jest zamiłowanie do malarstwa i psychologii (które niejednokrotnie się przenikają) oraz muzyka genialnego skrzypka jazzowego – Mateusza Smoczyńskiego. Jest to bardzo interaktywny projekt, który w sposób nietypowy i eksperymentalny łączy ze sobą malarstwo, psychologię, muzykę i improwizację. Podczas wydarzenia odbywa się swoista rozmowa malarsko-muzyczna, która przepełniona jest barwami, dźwiękami i zaskakującymi zwrotami akcji. Obrazy Małgorzaty Stelmasiak kryją w sobie różnego rodzaju uczucia. Mateusz Smoczyński wyostrza te uczucia, wydobywając ze skrzypiec pełen wachlarz dźwięków. Istotnym elementem projektu jest uczestnictwo publiczności w kreowaniu tych emocji. Warto doświadczyć tego osobiście!

Czas trwania: 1-1,5 h

https://www.youtube.com/watch?v=g3tB9w9JBD0
https://www.youtube.com/watch?v=qHim_ZwWrO8

Część 2: Koncert zespołu KRZEMIŃSKI REUNION PROJECT

Krzemiński Reunion Project to klasyczny kwintet jazzowy, wykonujący autorskie kompozycje Piotra Krzemińskiego – trębacza i kompozytora cenionego za wirtuozerię i muzykalność. Jego muzyka inspirowana jest nowoczesnym podejściem do jazzu, podróżami po świecie oraz starym, dobrym, „mainstreamowym” jazzowym brzmieniem. Charakteru kompozycjom nadaje indywidualność każdego z muzyków, a jednocześnie wzajemne zrozumienie oraz świetna muzykalność. Każdy koncert to opowieść o inspiracjach i doświadczeniach zebranych przez lata, dużo radości płynącej ze wspólnego grania a przede wszystkim duża dawka dobrego jazzu!
Zespół zagra w składzie:
Piotr Krzemiński – trąbka, flugelhorn, Michał Borowski – saksofon tenorowy, Dariusz Petera – instrumenty klawiszowe, Andrzej Zielak – kontrabas, Karol Domański – perkusja.

Czas trwania: 1-1.5h

https://youtu.be/y107DsZSf1M
https://youtu.be/y107DsZSf1M

ZAPRASZAMY!
19 lutego 2023 roku
WYTWÓRNIA
ul. Łąkowa 29
Łódź

Otwarcie bramek: 17:15
Start wydarzenia: 18:00

Cena biletu: 110zł
Cena biletu z Kartą Wytwórni: 100zł

Facebook: https://www.facebook.com/events/1195577154706436/

Bilety Going.:  https://goingapp.pl/wydarzenie/interakcje-krzeminski-reunion-project/luty-2023

Bilety na stronie Klubu Wytwórnia:

https://ekobilet.pl/e/interakcje-501173?evt=501173&fbclid=IwAR1u5sWl8NWn7VneGSuUd9z9t0avYIgR56lRkr46PEFM6xyX0t_jjOpgpD8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *