inraAura tajemniczości, głębokie, rozdygotane pasma, przesterowana gitara, otaczający każdy dźwięk rozciągnięty pogłos wypełnią Galerię W Y już 5 lipca. Dzień będzie upalny, noc wcale nie lżejsza. 5 lipca przy Piotrkowskiej 31 wystąpi duet INRA. Koncert będzie niebiletowany, jednak wszystkim będzie miło jeśli zdecydujecie się wrzucić coś do stojącej w galerii puszki, by artyści mogli wrócić do domu.

INRA – założony przez Adama Ben-Nuna i Philippa Rhensiusa, bazujący na brzmieniu gitary, perkusji oraz nagrań terenowych duet z Berlina. INRA powstało w 2016 roku i od tego czasu tworzy melodie z pogranicza dubu, drone’u i improwizacji. Na koncie mają debiutancki minialbum Suburbs Of Utopia, który w ubiegłym roku wydali własnym sumptem, a który teraz został wznowiony nakładem nowoorleańskiej oficyny Pinkbox Teleport.

Niedawno można było wysłuchać ich ścieżki dźwiękowej, jaką stworzyli do performance Admire Kamudzengere i Rachel Monosov specjalnie na Venice Art Biennale w 2017 roku.

INRA powstało z zaangażowania pochodzącego z Jerozolimy, mieszkającego w Berlinie gitarzysty, Adama Ben-Nuna oraz perkusisty i kompozytora Philippa Rhensiusa. Obaj wcześniej obracali się w różnych muzycznych światach. Ben-Nun grał (i nadal gra) w drone’owym projekcie 40 Prophets (Full Body Massage), tworzy też solo, Rhensius wychował się na hardcorze i noisie, współtworzył Kl.ne, Aphtc czy MisShapenEchoes.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
dziadyka
Dziady Kazimierskie w DOMu
mindless
Mindless Mass Night w Stereo Krogs
tedd
Ted Nemeth w Stereo Krogs

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*