Inkwizycja, The Corpse i Dziady Borowe w Protestacji

25 stycznia w Protestacji wystąpią: Inkwizycja, The Corpse i Dziady Borowe. Początek koncertu o godz. 19. Wstęp – 20 zł.

Inkwizycja (Kraków) – legenda sceny hardcore punk, ekipa dowodzona przez charyzmatycznego Ex Perta, który również jest pisarzem, poetą i murarzem. Na koncie 3 pełne płyty, w tym ostatnia, rewelacyjna „Wojny nie będzie”, która oddaje potęgę brzmienia, energię i niepowtarzalny klimat muzyki zespołu. Na żywo wbijają w ziemię, wychodzisz z opadniętą szczeną.

The Corpse (Łask) – pionierzy crossover thrash/hardcore w Polsce. Na przełomie lat 80/90 szokowali połączeniem thrashowych ultraszybkich riffów z punkowym brudnym brzmieniem. Po reaktywacji wypuścili świetnie przyjętą płytę „How to Die”, która przywołuje to co najlepsze w gatunku.

DZIADY BOROWE (Pabianice) – jedyna w swoim rodzaju mieszanka punka i metalu. Ekipa dowodzona przez punkowego wodzireja Muzziego, wspieranego przez zwariowanych metalowców z Maggoth, którzy w Dziadach bynajmniej nie powielają metalowych schematów. Teksty z trafnymi obserwacjami i humorem, a muzyka mocno pomysłowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *